Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember aki szerelemből...

Minden ember aki szerelemből van együtt a párjával, azt gondolja a másiktól, hogy ő a legcsodálatosabb ember a világon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert szereti és nem látja a hibáit. Vagy ha látja, akkor azokkal együtt is elfogadja őt, tehát számára ő a legcsodálatosabb ember.
2020. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem a párom, de tudom, hogy vannak hibái. ANnak ellenére szerete őt
2020. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom. Nekem volt olyan exem akiben pont tetszett az hogy milyen csunya, ö biztos nem fog megcsalni mert joforman ketülik a nök, usztam a szerelemben, erre nem megcsalt?


Szoval ennyit arrol hogy fogadjunk el mindenkit meg engedjük lejjebb a lécet meg stb.aha

2020. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen, de csak az elején.A házasság , a gyűrű egy csapda.Ha belesétálsz a csapdába, vergődés lesz belőle. Néhány év és rájövünk, hogy nem is volt olyan jó választás.De már késő, mert ott a gyermek.Aztán szenvedsz tőle egy életen át, mert nem akarsz elvált nő lenni.Azért szerintem az anyám és az apám a legcsodálatosabb emberek, akik felneveltek tisztességben, becsülettel.Amíg ők élnek rám mindig számíthatnak, mert felnézek rájuk mint példaképre.
2020. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Sosem éreztem úgy, hogy ő lenne a legcsodálatosabb ember a világon. Viszont a legcsodálatosabb érzés, hogy vele lehetek.
2020. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem ő a legcsodálatosabb ember, de vele érzem a legjobban magam. És olyan jó, mint eddig soha senkivel. De nem vagyunk tökéletesek, egyikünk sem.
2020. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem, max. a legelején. De nem is kell így érezni, mindenkinek vannak hibái.
2020. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondolom a legcsodásabbnak, mert nem volt soha a fejemben ilyen rangsor. Egyszerűen csak olyannak gondolom, akivel bármeddig, bármennyirlt szívesen lennék és szívesen osztanék meg. Egyszerűen csak a társamat látom benne
2020. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki gondolkodik így.A szerelem miatt gondolhatja így az ember , kezdetben."A szerelem sötét verem." Ember hiba nélkül nincs. Később vagy elfogadom a hibáival együtt vagy jön a válás.
2020. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem a legcsodálatosabb, de számára a legfontosabb.
2020. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!