Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha attól félek,...

Mit tegyek ha attól félek, hogy valamelyik csaladtagom vagy barátom meghal a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos én boltban dolgozom, nem tehetem meg hogy otthon maradjak. Félek hogy valaki miattam fog meghalni és folyton sírok. Hogyan nyugodjak meg? 25N
2020. márc. 19. 19:42
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
61%
Ne nagyon látogasd idős rokonaidat, 60 felettieket.
2020. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Milyem vírus?

A vírusok ilyenek. Némelyik ölhet. Halál után jobb az élet, mint előtte. A sors megoldja, ki menjen tovább s ki maradjon még egy picit.

2020. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es igen enis így gondoltam.. Nem is fogok senkit látogatni..


2es,koronavirus

2020. márc. 19. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

"Halál után jobb az élet, mint előtte"


Ez a te életedről sok mindent elmond.

De miért nem ölöd meg magad, ha jobb utána?

2020. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek emiatt.... Nem tudom mit mit lehetne tenni, próbálom elterelni a gondolataimat, de ígyis folyton ilyesmi jár az eszemben. Nem élném túl, ha valaki hozzám közeli személy belehalna a vírusba, akkor már haljak meg inkább én is :(
2020. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Extra figyelmet kell fordítani a higiéniára. Ha mindent megteszel, nem lesz semmi baj. Időseket pedig kerüld el pár hétre.
2020. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
érdekes.. koronavírus miatt félsz, de hogy influenzavírus amiatt halna meg.. az eddig senkit sem érdekelt (te sem féltél tőle) pedig évente 5000e-n meghalnak attól is.
2020. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pánik,pánik,pánik
2020. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, én jobban félek attól, hogy rákban fog meghalni valaki a szeretteim közül, vagy akár én magam, mint egy nyavalyás vírus miatt.

Túl van már tolva ez az egész, minden évben halnak meg egyszerű influenza szövődményei következtében, főleg öregek és legyengült betegek, csak azt nem fújják ennyire fel.

Nem kell pánikolni. Attól nem lesz jobb.

2020. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk az időseknek influenza jàrvány idején sem szabadott kimenniük. Folyton odajártunk hozzájuk (ha nem voltunk betegek), mert máskülönben kimentek. Most nem tudok mit csinálni, ha megyek az a gond, ha nem megyek, akkor meg kimennek sétálni, cukrászdába és vásárolni... Én is kivagyok borulva, hogy nem tudok mit tenni, ráadásul Budapest egyik panelrészéről beszélünk, elég forgalmas most is...
2020. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!