Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell automatikusan...

Miért kell automatikusan melegnek nézni amiatt mert nem volt és nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Én választottam magamnak ezt az életet. Sajnos súlyos beteg vagyok ami kívülről annyira nem látszik, de tönkreteszi az életemet. Mások egy fiatal, jóképűnek mondott, magas férfit látnak. A valóságban pedig súlyos bélrendszeri betegségem van, olyan szinten hogy már 2 éve pelenkában kell járnom huszonéves létemre. Ezzel így nem lehet párkapcsolatot kialakítani, nincs az a nő aki ezt elfogadná. Főleg a mai nagy “választék” mellett amikor már az interneten is két kattintás egy jobbat találni. Ezért le is mondtam a párkapcsolatról logikus módon, számomra nem működhet.

A legjobban mégis az esik rosszul, hogy folyamatosan melegnek hisznek! Legutóbb a saját unokatestvérem hozott oda a találkozónkra egy meleg pasit, hátha összejövünk. Hiába mondom meg, hogy nem vagyok meleg, nem hiszik el, azt gondolják hogy csak titkolom.

Hogyan lehetne leállítani az embereket anélkül hogy világgá kürtölném a szégyenemet hogy pelenkában járok?


2020. márc. 20. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy bonyolult dolog.... Sajnos anélkül hogy elmondanám az okát, nem igazán tudod velük elhitetni a dolgot.

Egyébként van esélyed párt találni, bár igaz nagyon nehéz. Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan lányok, akik hasonló problémákkal küzdenek mint te. A nehéz dolgát az adja, hogy nyilván ők sem kurtolik vilagga ezt a dolgot, mert cikinek tartják. Valószínűleg ők is tartják a távolságot az ellenkező nemtől és nem engednek magukhoz semmilyen férfit, nehogy kiderüljön a betegségük.

2020. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is nem csak neked van pelenkád, rengeteg más embernek is.

Másodszor, ha a melegséget szégyennek tekinted, akkor miért nem beszélsz nyíltan arról, hoyg egészségügyi gondjaid vannak?

Harmadszor mennyivel jobb egy nem létezö melegség miatt szégyellned magad, mint egy meglévö inkontitnencia miatt?

Emellett vannak olyan nök, akiket ez nem zavarna, másrészt meg nézz utána, hogy milyen megoldások vannak, amivel a problémát meg lehetne szüntetni.

2020. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vannak kakiperverzek. Meg olyanok is akik azt élvezik ha tisztába tehetnek másokat stbstb. Csak azt hiszed, hogy nem akar veled senki szexelni. A valóság sokkal izgalmasabb mint gondolnád.
2020. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 valahogy a kérdező írása alapján nekem nem az jött le, hogy akár aberrációként is felhasználná egészségügyi helyzetét.


Én is ebben a helyzetben vagyok, már nem azért mert jól nézek ki és ennek ellenére nincs senkim, egy kövér srác vagyok, és ezért nem akarok senkit meg senki nem is akar engem kettön áll a dolog, így pár éve eldöntöttem, ha úgy sem lehet senkim, nem is vágyok rá. Mindez addig oké volt míg környezetem nem gondolt hominak, de úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, ha annak gondolnak akkor a csengőhangom a TE-től a Más vagy, rögtön aki hallja érzi, hogy nem vagyok homi.

2020. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy kéz és láb nélküli ember talál magának párt vagy egy súlyos bőrbetegségben szenvedő, akkor neked is lehet esélyed, sőt! Keress sorstársak között, akik tudják min mész keresztül. Szerintem biztos vannak ilyen netes csoportok, ahol lehet ismerkedni.
2020. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ismered eléggé az emberi, főleg a női lelket. Vannak nők, akikben olyan magas szintű a gondozási ösztön, hogy kifejezetten vonzódnak a gondozásra szoruló férfiakhoz.
2020. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg sem próbálni gyávaság.

Teljesen érthető meghátrálás de az.

Ha egy nő tud a problémádról, de összejöttök, akkor össze jöttök.

Ha azt hiszed lehetetlen, nézd meg őket!

[link]


A csávó még a fenekét sem tudja kitörölni mégis normális párkapcsolatban él.

2020. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert sokak nem szeretnek gondolkodni, csak sztereotipizálni.
2020. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os és ha ő nem olyan nőkhöz vonzódik? Ezt nem értik meg a betegekkel kapcsolatban, legyen az olyan mint a kérdezőé, vagy balesetet szenvedő, bőrbeteg akármi, hogy nem úgy megy a párkeresés ahogyan azt a fejetekben elkepzelitek, mindenki az egészséges énéhez, külsejéhez, belsejéhez keres párt és ha ő nem tud akkora kompromisszumot kötni, mint amit ti ráerőltetnétek akkor nem tud. Kérdező neked meg kitartást! Talán közölhetnéd a közeli ismerősökkel hogy olyan betegséged van ami miatt nem akarsz, konkrétan nem kimondva hogy mi, bár az is további rajtad való csámcsogásra add majd okot, nem tudom nehéz ügy. Talán mond azt hogy aszex vagy... És drukkolok hogy jobb legyen neked, nézd meg az Életrevalókat, én azt mondom nem szabad rá erőltetni egy hátrányos helyzetben lévő emberre semmit, mindig megkell adni a választás lehetőségét (a film is erről szól), de ezt a választást talán gondold át időközönként.
2020. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne esélyed párt találni, bár nem az éretlenek közül. A többi már csak nyitottság és kommunikáció kérdése.
2020. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!