Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholista vagyok? Mit...

Alkoholista vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó ideje itthon vagyok és szoktam a garázsban szerelgetni, barkácsolni stb,

Mikor dohányzom közben kortyolok egy kis italt is, ez minden napos. Estére nem részegedem le de érzem másnap ,hogy magas a vérnyomásom a pulzusom és nincs hangulatom meddig nem iszom kicsit és nem cigizek.Majd mennem kell egy ügyet intézni és akkor nem szabad inni, akkor nem leszek jól attól félek ,van valami gyógyszer ami nagyon hamar hat és leviszi a vérnyomást és a pulzust?

Esteleg hangulatot ad?



2020. márc. 22. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress egy pszichiátert és ő segít.

Vagy csak nézz meg pár videót gondolatébresztőnek. Csernus néha bunkó, de igaza van.


https://www.youtube.com/watch?v=9s9ciEdkbzk

2020. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jó videó valóban orvos kell mekem,

28 éves koromig voltam egészséges,addig dolgoztam,kirándultam,sportoltam,motoroztam autósport,voltak haverok,stb.Most 38 vagyok és leszázalékolt mozgássérült.Nem tehetek a betegségemről az Sle betegségemet akkor diagnosztizálták és tönkre is vágott a gyógyszerek is.Ha vissza gondolok 28 éves korom előttre retten tő idegesség kap el,hogy igy alakult az életem,azért is iszom hogy leszarjam mi történt ,a legrosszabb amit tehetek azt tudom és mégis.Tehát rossz nagyon.

2020. márc. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!