Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki azt akarja hogy...

Ha mindenki azt akarja hogy legyek öngyilkos, akkor tegyem meg?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki elítél. Azért amit tettem. Csúnya dolog volt. Ezért is vagyok egyedül de teljesen.
2020. márc. 22. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
ne butaskodj
2020. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Mit csináltál?
2020. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy sima fenyegetés volt. Semmi több.
2020. márc. 22. 14:39
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Na mesélj. Ennyiből semmi nem derül ki.
2020. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát bántottak(suliban) és én meg megfenyegettem valakit. Igazából én sem tudom miért tettem. És most egyedül vagyok. Nincsenek barátaim sem. És szerintem azt akarják hogy tegyem meg. Ebből nem tudok kijutni.
2020. márc. 22. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne menekülj a halálba mások ítélete elől.

Nem ér annyit az egész.. A te életed, te kaptad, -tehát vigyázz rá. Ki fogod bírni a nehézségeket amelyek még erősebbé tesznek. Amíg élünk megpróbálhatjuk jobbá tenni a dolgokat.

Ha a magány nagyon szomorúvá tesz, akkor nyugodtan írj nekem,igyekezni fogok hogy:(ebből

:) ez legyen.

2020. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Legrosszabb esetben is simán csak nem érdeked őket, nem hinném, hogy bárki arra vágyna, hogy meghalj. Gondolj bele, biztosan neked is van olyan ismerősöd, aki évekkel ezelőtt megbántott. Gondolom neked sem azzal telnek a napjaid, hogy szurkolj, hogy öngyilkos legyen ez az ember, hanem többnyire eszedbe sem jut. Mások is ugyanezt gondolják rólad.
2020. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nem akarom, hogy öngyilkos legyél.
2020. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én se szeretném.
2020. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Speciel, azt gondolom erről a helyzetről, hogy gazdálkodjon mindenki nagylelkűen csak a saját életével! Gondolom, tanultál az esetből, - javaslom, próbálj meg új kapcsolatrendszert kiépíteni és tartózkodj a jövőben a fenyegetés intézményének alkalmazásától!
2020. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!