Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondhatom a barátomnak, hogy...

Mondhatom a barátomnak, hogy aranyos ha aranyos vagy ezt mindenképp sértésnek veszik a fiúk?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm szokta mondani, egyáltalán nem veszem sértőnek. Szerintem ez nem több, mint sztereotípia.
2020. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nekem is mondják.
2020. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az veszi sértésnek, akit te haverodként tartasz számon, holott ő akarna tőled többet is.
2020. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 15? Nem értem, ki venne sértésnek ilyesmit. Aki kivette a nadrágjából a kezét, annak ez egyáltalán nem sértő
2020. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szoktad kritizálni,akkor esélyes,hogy nem fogja helyén kezelni.A kritikát nagyon rosszul tűri a legtöbb férfi,sérült énképpel rendelkező férfi az "aranyos"-t "toketlen kisfiú"-ként értelmezheti.Persze az önértékelése lehet mástól is sérült,de ehhez neked kell ismerned annyira,hogy tudd.
2020. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szoktam a barátomnak mondani hogy aranyos vagy:) és sosem merült fel bennem hogy neki ez sértés lenne és nem is veszi annak. Szerintem ezzel semmi baj nincs és nem is értem miért lehetne. /lL
2020. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!