Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos nagyon rossz véleményem...

Sajnos nagyon rossz véleményem lett az Magyarországon felbukkanó ázsiai emberekről. Mit tegyek a rossz érzéseim ellen? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

A minap utaztam a 4-6-oson, és egy ázsiai fiú felszállt maszkban. Nagyon kellett uralkodnom magamon, hogy ne menjek oda hozzá, és ne kiabáljam le a fejét, hogy milyen bajt hoztak Európára, Magyarországra.


Tudom, nem csak ők tehetnek erről. Tudom, hogy az az ázsiai fiú végképp semmiről sem tehet. Bennem mégis egyre erősödik a harag. Mit tegyek, hogy csökkentsem a haragot? Bennetek is meg van ez az érzés? Mit tegyünk ellene?


Félek, hogy sok emberből ez később nyílt agressziót, tettlegességet válthat ki.


2020. márc. 22. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem ők okozták. Nálunk asszem izraeli diákok. Az olaszoknál meg passz.


Mi is elég fszfejek voltunk a történelem során, sok hungarista fejét én is szétverném a mai napig mde ez nem annak a hibája, aki ide született

2020. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de régebben is ettek furcsa ételeket. Olvass utána. Ez régebben is megeshetett volna. És nézzük a régebbi vírusokat, pl a középkorban. Akkor is voltak vírusok, több áldozat is volt. Vírusok voltak és mindig is lesznek
2020. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Végtelenül buta vagy, és hallgatsz a kormánypropagandára, hogy migráns rossz...


Igen. Londonban megvertek egy ázsiai fiút az utcán pont emiatt. Rasszista megjegyzéseket tesznek egyesek, stb.


Ennyi erővel akár az USA-ból is indulhatott volna egy hasonló járvány.

2020. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk lehet nem is kínai volt. Nem ők hurcolták ide. És voltak sokkal súlyosabb járványok már Európában, amiről az európaiak tehettek.
2020. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Az megvan neked, hogy Hitler osztrák volt??

Miért nem mész ki Ausztriába és pofozod végig a labancokat??

2020. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%

azokra a magyarokra is haragudhatnak ott paran akik visszavittek hozzajuk...


ez elvileg termeszetes jarvany, szoval hogy haragudhatsz emberekre? haragudj a termeszetre, Istenre...

2020. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

amúgy nem tudom belegondoltál-e már, de simán megehette volna azt a k rva denevért vagy tobzoskát vagy mi az istent egy nyugati turista is, aki elmegy kínába és kipróbálja a helyi bizarr kajákat...

mit tegyél ellene? kapd össze magad, és ne legyél egy rasszista se gg, nőj fel, s növessz agyat.

2020. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
De miért haragudsz rájuk? Az ázsiaiak legalább felvesznek egy maszkot, ha betegek és ezzel próbálnak másokat védeni, ellenben a magyarok, meg úgy általában az európaiak nem igazán szoktak.
2020. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez valamilyen szinten természetes reakció. Elég elkeserítő helyzet van jelenleg, az ember tehetetlennek érzi magát, és ilyenkor előjön a felelős keresése, a vágy, hogy valaki bűnhődjön ezért. Én nagyon nem bírom a rasszizmust, ennek ellenére bennem is felmerült, hogy ha a kínaiak egy kicsit jobban vigyáznak... Pedig az eszemmel tudom, hogy felesleges ilyeneken agyalni.
2020. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Egy csomó itt élő kínai talán soha nem is járt Kínában vagy legfeljebb az unokatestvéreit látogatja meg néha.

ITT élnek, csak a ázsiai vonásaik vannak.

Ezt nem lehet arcról eldönteni - illetve el lehet: van rajta maszk = komolyan veszi a helyzetet. Sok magyar nem jutott még el idáig.

2020. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!