Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugat-európai emberek...

A nyugat-európai emberek miért ilyen beképzelt sznobok?

Figyelt kérdés
Őszintén, Kelet-Európában sokkal normálisabbak az emberek, kedvesebbek, barátságosabbak.
2020. márc. 22. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás.

Könnyű ellenpéldát találni.

2020. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert te ezt tapasztaltad a több 10millió nyugati ismerősödnél ugye? Vagy csak találkoztál valami tahóval ausztiában és azt mondod, ezek bunkók. Inkább országokra szokták ezt ráhúzni, de az is erős általánosítás..keleten meg nagy a csóróság az átlag rétegben, ukrajnában kb 30ezer forint volt a minimálbér még pár éve, szerinted mekkora ott a bűnözésből élők aránya? De ha mosolyogva kapják ki a veséidet akkor kedves aranyos emberek.
2020. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azok,helyén van az önbecsülésük meg van eszük.


Itt keleten nem csak irigyek hanem ostobák az emberek,csak nézzünk Münchenben meg Budapesten a kocsiparkkal együtt.

2020. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézzünk szét akart lenni.
2020. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebb-hosszabb ideig elég sok országban jártam és éltem, és abszolút nem értek egyet az állításoddal.

Mindenhol vannak mindenféle emberek. Nem ismersz minden embert, így pár ember példájából kiindulva ostobaság egy ekkora területre levonnod a következtetésedet.

Ha mindenképpen általánosítani szeretnél, akkor az én véleményem szerint keleten vannak a legbunkóbb és legirigyebb emberek. Ismételten, ez általánosítás, hiszen a legközelibb barátaim közt vannak magyarok és oroszok is.

2020. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
15%
Nem azok, csak minket, kelet-európaiakat néznek le. Most is van egy nemhivatalos fajelmélet, amit az emberek fejébe igyekeznek diktálni, aszerint pedig mi vagyunk a rangsor legeslegalján.
2020. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Várom a napot, amikor az emberek rájönnek arra, hogy nem Kelet-Európában vagyunk, hanem Közép-Európában.


Akkor sem leszünk keletiek, hogyha a szövetségesek -nagy örömmel- átadták a térséget a Szovjeteknek, és akkor valóban lehetett beszélni Keletről és Nyugatról. De azóta, és az előtt nem. Ez akkor sem lesz ma érvényes, ha az okosok gondolkozása megragadt '89 előtt.

2020. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6


De ezzel pont az én állításomat erősíted, hiszen a sznobság pont erről szól. Más ember lenézni idióta szempontok alapján.

2020. márc. 22. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de ezzel általában nem érték egyet. Én úgy találtam, hogy nyugaton kedvesebbek és kutúráltabbak az emberek. És valóban, van önbecsülésük, helyén van az eszük is általánosságban. Természetesen ellenpélda mindenhol van.
2020. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Mit értesz az önbecsülés alatt? Hogy többre tartják magukat más embernél?


Szerintem ez a legszánalmasabb, amikor valaki felsőbbrendűnek érzi magát.

2020. márc. 22. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!