Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértőnek tartanád, ha egy...

Sértőnek tartanád, ha egy barátod ezt mondaná rólad?

Figyelt kérdés

Megkérdeznéd a véleményét rólad és azt mondaná, hogy nagyon kedvel, viszont elsőre nagyon ellenszenves voltál neki. De tudod róla, hogy soha nem jön ki jól olyan emberekkel sokáig, akik elsőre szimpatikusak neki, és mindig azokkal van jóba, akik elsőre ellenszenvesek neki.


Sértőnek találnátok, ha ilyen esetben mondaná azt, hogy nem voltál neki szimpi anno?


2020. márc. 22. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kb. minden embertől megkaptam, akivel jóban vagyok jelenleg. :D
2020. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem hat meg az ilyen.


Volt akit úgy orrba vágtam elején, hogy ömlött orra vére. (Okkal kapta)


Mára meg nevetünk rajta.


N

2020. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ebben nincsen semmi sértő, nem lehet mindenki szimpatikus mindenkinek alapvetően. :D A lényeg, hogy rájöttetek, hogy "jééé, ő amúgy tök jófej" és most jóban vagytok. Nekem is van olyan barátom, aki elsőre nem volt szimpatikus, most meg nagyon jóban vagyunk.
2020. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem, már megszoktam.
2020. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nyilván nem is sertésnek szánta. Őszintén megmondta, hogy nem voltál neki rokonszenves. Ez semmit nem von le az értékedből és nem is minősít le. Akkor nem is ismert igazából, most már igen és kedvel. Ez a lényeg.
2020. márc. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy. elmondta, amit érzett, gondolt, változott azóta a hozzáállása, így inkább korrektnek vélem.
2020. márc. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne sértő 🤣
2020. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!