Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Pszichésen hat rátok...

Emberek! Pszichésen hat rátok ha valaki teljesen feketebe öltözködik állandóan? Kevésbé találtok tőle valakit szimpatikusnak?

Figyelt kérdés

Kérlek kort is irjatok oda

Érdekel hogy az idősebb generáció csak akit zavar és a gyásszal azonosítják egyből vagy a fiatalabbaknak is szimpatikusabb ha valaki színesben jár?


2020. márc. 23. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar, van akinek jól is áll
2020. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van egy csaj az ismerőseim közt, aki sokat fogyott (90 kg körül volt, most olyan 65), ő csak feketében jár, ismerem már vagy 4 éve, de sose láttam rajta más szinű ruhát. Azt mondja csak feketében érzi szép csinosnak magát. Egyébként egy nagyon kedves lány, de amíg nem ismertem meg unszimpatikus volt és igen, részben a ruhai miatt is, de nem a szine miatt, hanem mert szeret kihívóan öltözködni.
2020. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Az állandóan feketébe öltözött ember - nem a klasszikus gyászévnyi feketéről beszélek - érzelmileg rendkívül nyomasztó másokra nézve. A színek ugyanis a tudattalanra hatnak.


Az európai kultúrában a fekete színhez a halál, a gyász, a veszteség, a fájdalom, a zártság a távolságtartásra való felhívás ("ne szólj hozzám, ne érj hozzám, sebek vannak a lelkelben, gyászolok" stb.) van benne.


Kort nem írok.

2020. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2020. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Van lány ismerősöm, aki korábban nagyon élénken öltözött. A haja is színes volt, úgy nézett ki, mint valami rajzfilm figura. Aztán mikor elkezdett állást keresni egyetem után, kicsit átfaragta a külsejét. Kicsit... Konkrétan nem ismertem rá.


A ruhái többsége fekete lett, pár apró kiegészítőben hordozza csak azt a színt, ami korábban a hajában is volt. A haja is sötétbarna-fekete határán mozog.


Számomra abszolút szerencsés volt a változtatás, sokkal komolyabbnak és hitelesebbnek tűnik így. Nőiesebb, férfiszemmel vonzóbb. És nem tűnt volna fel korábban, hogy milyen gyönyörűek az arcvonásai.


Nem hiszem, hogy úgy jobban tetszene, ha csak a haját festi át. Pedig ha valakinek, neki aztán sápadt a bőre, úgyhogy igazi kis hófehérke lett. :)

2020. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első időszakban fura lenne, megkérdezném, hogy nem-e esetleg haláleset miatt van-e. Ha nem, mert ez a stílusa, akkor elfogadnám a helyzetet. (38F)
2020. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, én is többnyire feketét és sötétebb, visszafogottabb színeket hordok. A rocker/metálos pasik kifejezetten bejönnek :D 22N
2020. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Engem annyira nem erdekel, hogy ki milyen színű ruhát hord csak legyen tiszta :D

2020. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A ruhatáram 90%-a fekete, szóval rám nem hatna sehogy.
2020. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem érdekel. Sőt, továbbmegyek: valószínűleg fel sem tűnne. Nem szoktam mások ruháit figyelni, nem memorizálom, hogy milyen színű, stílusú ruhái vannak, milyenek nincsenek, szóval szerintem észre sem venném, ha valaki feketén kívül más színt nem venne fel addig, amíg ezt ő maga nem mondja magáról.


33/N

2020. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!