Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál másképp mostani...

Mit csinálnál másképp mostani fejjel, min változtatnál az elmúlt 10 évedben, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hamarabb elkezdtem volna vállalkozni, és leginkább az önképzést, ami minden másnál sokkal hatékonyabb.
2020. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Semmit se, ha másképp cselekedtem volna akkor nem az lennék aki vagyok.(pedig sok mindent eltoltam)

Nagyon nem vagyok elégedett azzal ahol épp tartok de ez az állandó merengés a múlton, hogy mit rontottam el, mit kellett volna másképp csinálni totális tévút.

Ha valami nem tetszik az életedben akkor most is tudsz rajta változtatni, nincs semmi se kőbe vésve és sose vagy semmihez se túl öreg.

2020. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem mertem venni lakást, amikor padlón voltak az árak, most sokkal gazdagabb lehetnék.
2020. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Kétkezi szakmát választottam volna, mellette toltam volna az angolt, németet. Nem feltétlen a külföld miatt (bár nem kizárt), hanem mert hasznos tudás.
2020. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem minden orvos gyógyít, van aki inkább árt. Ráadásul gyerekeknek. Türelem kellene. Másképp 10 ev nem sok.

De ha 16 lehetne, akkor a varosban vettem volna lakást a falu helyett, és kihasznalva a munkahely lehetőségeket, eddig lehetne legalább 3 lakasom egy helyett.

2020. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám abba az elkezdett iskolát, más területre eveznék, mint amiben most vagyok. De úgy érzem, hót mindegy, mert ezt a "más területre evezést", most is végzem, mégsem megy a csónakom semerre sem...
2020. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jobban hinnék magamban, hogy képes vagyok dolgokra és értek dolgokhoz.

Jobb lett volna, ha elsőre mérnöknek tanulok, de nek hittem benne, hogy bírnám és alkalmas lennék rám. Minden és mindenki azt sugallta felém, hogy nem nekem való... Pedig mióta ezzel foglalkozom, élvezem minden percét.


Hamarabb elkezdthettem volna edzeni is, továbbá. Sokáig csak futkorásztam, semmi értelme nem volt. Meg az idétlen koplalós diétáknak sem normális étrend helyett. Hamarabb összeszedtem volna magam, ha értelmes dolgokkal érem el az alakot és nem kényelmes, de ostoba megoldásokkal.

2020. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Fölösleges ilyenen rágódni. A jövőre vetítsd ki az elkövetett hibáidat, ne a múltra.
2020. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetem helyett elmentem volna külföldre dolgozni.
2020. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- előbb kezdenék el egyetem alatt dolgozni

- előbb kezdenék el spórolni

- előbb szakítanék az előző párommal (nem amiatt, mert olyan borzasztó ember lenne, csak az utolsó 1 év kész kínszenvedés volt, annyira elhidegültünk, akármennyire próbálkoztunk)

- előbb mennék el pszichológussal

- jobban odafigyelnék a test- és arcápolásra, egészségemre

- előbb ráállnék a mostani diétámra

2020. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!