Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, többször van szüksége...

Hölgyek, többször van szükségetek gyengédségre, odafigyelésre életetek során, mint durvaságra?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pillanatok, amikor egy egészséges fokú durvaság is kell, például szex esetében. De melyikre van több szükség?

2020. márc. 23. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálam nincs "egészséges" durvaság. Nekem gyengédség kell csak. Más nőnek meg más kell.
2020. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelmességre szükségem van, de gyengédségre nem igazán, nem vagyok az a típusú ember.
2020. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek sokkal több szüksége van gyengédségre és odafigyelésre, mint durvaságra, nemtől függetlenül.
2020. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hármassal tartok én is!
2020. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted, ha valaki a társad, akkor melyikre van jobban szüksége tőled?
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha eléggé odafigyelsz az illetőre és ismered, akkor tudni fogod, hogy mikor hogyan kell vele bánnod. Látni fogod rajta, hogy mikor kell egy nagy ölelés és mikor mehet az incselkedés...
2020. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést nem is érten. Soha nem jönnék össze olyan férfival, aki durva velem. Szexben szenvedély, vadulás jöhet mindaddig, amíg tisztelettel viselkedik velem, agresszió és durvaság viszont nem.
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!