Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a férfiak...

Miért akarnak a férfiak karórával meg kocsival csajozni?

Figyelt kérdés

Komolyan azt hiszik, hogy értenek a nők ilyesmihez? Egyáltalán miért akarnának olyan nőnek tetszeni, aki ez alapján dönt róluk?


Egyébként is jellemzően az ilyen embereknek nincs pénzkultúrája amúgy sem, mert ilyen szarokra szórják... Akkor meg mi értelme játszani a gazdagot?


2020. márc. 23. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Mert személyisége amúgy nincs, esetleg még buta is. Ehhez ért csak.
2020. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%

Egy jobb óra amúgy több millió,azt azért nem veheti meg bárki,replikát hagyjuk azt tényleg a szánalmas emberek veszik.


Hogy érted azzal csajozni?


Mutogatja vagy csak viseli az órát és csak használja a kocsiját vagy azt is mutogatja?

2020. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Egy Rolex vagy BMW Merci Audi azért a nőknek is mond valamit és sok olyan lány van aki az ilyesmire megy rá. Nyilván akinek van egy kis pénze de más értéket nem képvisel az inkább ezekbe fekteti a pénzét mert ezzel sikeresek tudnak lenni a nőknél.
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Naponta írod ki ezeket a karórás kocsis kérdéseket, mintha minden férfi ilyen lenne. 1 éve van egy szép kocsim, az ismerőseim többsége nem is tud róla mert nem reklámozom, még facen sincs fent..órát ékszert meg sose hordtam. Máshogy vezesd le a frusztrációd
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%

Ezek pont olyanoknak akarnak tetszelegni mint ők maguk.

Nekem se teszik ez a fajta, férfi. De azért a csajokat se kell félteni, mert ők sem adják az igazi arcukat.

Kifestik kozmetikázzák magukat, úgy öltöznek hogy borzalom.

A ciciket felhúzzák vagy medig kitömik.

Ha neked nem tetszenek az ilyen férfiak, akkor ne engedd nekik hogy udvaroljanak.

Magam részéről sose voltam ilyen és nem is udvaroltam csak olyan nőknek akik természetes szépségűek voltak.

2020. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2 és 3: de mi értelme van ilyen dolgokra költeni, ha normálisakra nem marad? Mi értelme a"azt a keveset" ilyen semmitmondó dolgokra szórni?Nagyon kevés az olyan ember, akinek az ilyesmi 5-10 milliós kiadás tényleg aprópénz lenne, tőlük meg azért nem azt látom, hogy valamit direkt azért vesznek, mert drága.


4: én még nem írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést. Pont, hogy láttam mások kérdéseit, ahogy ezen a hülyeségen pörögnek és egyszerűen nem értem őket.

2020. márc. 23. 12:05
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak és a nőknek is vannak ösztöneik.


Egy nőnek tetszik, ha egy férfi jól áll anyagilag.Ez ad kisebb vonzalnat.



Tételezzük fel, hogy gyereket akar egy nő.Nyilván választhat, jobb anyagi jelyzetben levő embert akar a gyerekei apjának.Ez a gyerekeknek is jó.

2020. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De ettől nem lesz jó anyagi helyzetben... sőt:D A kis ember csinálja ezt, hogy ott a kocsi meg az óra, aztán albérletben él vagy rárohad a lakás vagy zacskós levest vesz, hogy ilyenekre spóroljon


Pont ez a baj, hogy valaki ilyenekre spórol, mert nincs rá annyi pénze, amennyit mutatni akar.

2020. márc. 23. 12:08
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

#6

Mert egyrészről amúgy is erre vágynak. Mindenhol azt látják hogy az a raj akinek bmw-je meg rolexe van. Meg csak így tudnak csajt leakasztani. Ha otthon kuporgatják a filléreket aztán vesznek belőle egy szakadt másfél szobás panelt arra majd ugrani fognak a cicababák? Nyilván nem. Amúgy miért zavar ez téged?

2020. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Engem ugyan nem zavar. Inkább csak komikus, hogy egyesek ennyire hisznek ebben. Egy másfél szobás panelben legalább lehet élni. Még szexelni is. Egy kocsiban? Nem.
2020. márc. 23. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!