Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt rossz embernek tartasz?

Emiatt rossz embernek tartasz?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem úgy Magyaroszágot a kultúrát.Konkrétan semmi jót nem tudnék mondani arról hogy magyar vagyok.A magyar nyelvtanba borzasztó vagyok.(Az angolt és más nyelveket sokkal könnyebben tanulom.)Maga a nemzeti ételeink között az egyetlen dolog amit szeretek az a paprika.Nemzeti ünnepeiknél csak gyászolás van,de komolyan még a himnuszunk is depressziós.(Persze tudom ilyen történelemnél nehéz lenne hogy boldog legyen.)A legtöbb magyar hülyének nézz,ha utcán mosolyogsz...Még valami külföldi videós is mondta hogy a magyar nép nem mosolyog ok nélkül.Még a borrol is híresek vagyunk,de nem szeretem egyáltalán.Az ország alapból le van maradva nagyon.Voltam már külföldön és sokkal kellemesebbnek éreztem a légkört az emberek.Angolt is jobban szeretek beszélni,mint magyart.Szerintettek emiatt haza áruló vagy rossz ember lennék?(Teljesen jól bírom a krítériát,de nem a helyesírásomra/fogalmazásomra kérek.)

2020. márc. 23. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem érdekelsz.
2020. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem.
2020. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
A hazaárulás egy bűncselekmény, és az nem bűn, hogy te nem szereted a hazádat. Igazából nem tudom elképzelni mit érzel, utoljára talán 10 éves koromban érezhettem ilyet, amit te. Én a mindenkori kormánytól függetlenül szeretem a hazámat, hiszen az identitásom egy része a magyarságom. De szerintem te még gyerek vagy, így nálad ez még nagyon sokat fog változni. Ha meg nem vagy gyerek, hát akkor ez van. Így maradsz. De én nem tartalak rossz embernek, ahhoz azért nagyobb bűnt kell elkövetni, mintsem hogy nem szereted a csirke paprikást.
2020. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Muhaha, most komolyan ennyire unatkozol?


Egészségedre, kicsit fura de ha nem tudsz kötődni az országhoz, az emberekhez az a te dolgod.

2020. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tartom rossz tulajdonságnak a nacionalizmus hiányát. Ha nem erőlteted másokra a nézeteid, miért lennél rossz ember? Én sem kötődöm helyekhez, nem tudok büszke lenni olyan dolgokra, amikről nem tehetek (ide tartozik az is, hogy hová születtem és hol nőttem fel), idegen emberekhez sem kötődöm csak azért, mert van bennünk pár közös dolog.

Ettől függetlenül szerintem mindenhol vannak értékelendő dolgok, ezalól a kis hazánk sem kivétel.

2020. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartalak rossz embernek.

Annyira nem, hogy még szendvicset is csinálnék, ha Hegyeshalomnak vennéd az irányt.

2020. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Abszolút nem. Én is inkább lennék első sorban világpolgár, mint magyar...
2020. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Így a helyesírásod alapján foglak megítélni. Ha nem szereted a hazát, legalább az írásképeddel megtisztelhetnéd azt, aki szereti. Amúgy nem vagy rossz ember.
2020. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Megindokoltad: nem vagy büszke magyarságodra.

Ez még nem hazaárulás.

Ahogyan az sem ellenségeskedés, hogy az ország sem büszke ilen polgáraira.

2020. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem rengetegen vannak így mint te. Azokat az embereket tartom rossznak akikből fröcsög az utálat és lépten nyomon szidják az országot. Őket azért nem szeretem mert lehúzzák a napomat a negatív hozzáállásukkal. Szerintem ha valaki nem szereti Magyarországot az teljesen rendben van, de ne adjon neki éjjel nappal minden méteren hangot. Mert ha ekkora a gyűlölet akkor el lehet menni.

Én sem vagyok Magyarország szerelmese, tervben van a diszidálás de addig is kiélvezem azt ami jó itthon pl nincs property tax, a tb pofátlanul olcsó, nem kell természetjáráshoz engedély, egyetem lehet ingyenes ha jól tanulok, nem kell burkát hordanom, van tömegközlekedés minden faluba stb.

2020. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!