Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan embereknek, akik...

Az olyan embereknek, akik rondák, hogy van életkedvük?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hiába tanulok, és kapnék majd jó munkát, teljesen felesleges, mert mivel ronda vagyok, sosem lesz értelmes párkapcsolatom, hiszen minden fiúnak addig vagyok jó, míg épp nincs valaki jobb nálam, és csak kihasználható tárgyként tekintenek rám ideig-óráig. Lehetek akármilyen művelt, vagy okos.


Több barátnőm is, akik hozzám képest fele annyi képesítéssel, vagy saját erőből spórolt pénzzel nem rendelkeznek, boldog életük van, mivel a párjuk lakásába tudtak például költözni, meg elhalmozzák őket szeretettel, és minden jóval, kitartanak mellettük.

Én meg mivel ronda vagyok, hiába vannak normális céljaim, tanulok szorgalmasan, és spórolom a pénzt a jövőmre, így semmi értelme nincs, mert egyedül a pénz, vagy a munka nem tud elegendő boldogságot nyújtani, hiszen ezek csak eszközök.


Nem vagyok elhízva, szóval alapjáratom az arcom kinézetével van gond. Összességében nem esztétikus, nagy az orrom, és a bőröm is pattanásos, hiába próbáltam ki mindenféle terméket, vagy jártam vele bőrgyógyásznál, semmi sem segített.



2020. márc. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A sok jó képesítéssel szerzel majd egy kiemelkedően fizető állást, amelyből összespórolsz magadnak pár plasztikai műtétre és meg is szűntek a felszínes gondok.
2020. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem a szerelem és a boldog párkapcsolat az élet egyetlen célja és örömforrása
2020. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressz okozza a pattanast. Nalan teljesen elmult mikor elkoltoztem otthonrol, ott csak az allando kiabalas es vitatkozas volt, na meg a masik szapulasa. Azota elmult. A kremek nalam se valtak be. A masik meg: keress veled egy szepsegi szinten levo embert parnak. Amugy kaphatok egy kepet rolad? Lehet, h nem is vagy csunya☺
2020. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem mindenki kapcsolatfüggő és tud önálló életet teremteni magának
2020. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képet nem raksz fel? Kíváncsi lennék tényleg olyan ronda vagy-e. Amúgy hozzád testhez álló rondasagok mindig lesznek az ellenkező nemben is.
2020. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!