Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt kívánják mások...

Akik itt kívánják mások halálát, vagy fenyegetőznek, azok milyen emberek lehetnek a való életben?

Figyelt kérdés
Sok kérdés alatt látni javaslatokat, hogy kiknek kellene meghalnia, vagy hogy az illető mennyire szívesen megölne/megverne/megkínozna valakit, sokszor olyat, akit nem is ismer. Privátban is kaptam már durva sértéseket, szerintem indokolatlanul. Elég ijesztő belegondolni, mennyi pszichopata él közöttünk. Vajon ezek az emberek tényleg potenciális gyilkosok, vagy csak a szájuk jár és az életben meghunyászkodva tűrnek, hogy aztán itt tombolhassák ki magukat? Belegondolnak abba, amit leírnak, vagy a saját szavukat sem veszik komolyan?
2020. márc. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem, hogy képesek lennének beváltani a fenyegetéseiket, de én is kaptam már itt olyan levelet, hogy beazonosít ip cím alapján, aztán el fog ásni egy erdőben...

Igazából aki ilyet mond, az mentálisan nagyon beteg és frusztrált. Azt gondolom, hogy a valóságban szörnyen agresszív és elviselhetetlen emberek. Jellemzően a nagy magányos figurákon vettem észre ezeket a megnyilvánulásokat.

2020. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Én teljesen normális vagyok.De az imént pont azt írtam h dögölj meg a családoddal együtt.Van okom erre,ennyi :)
2020. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Szereplesi viszketegseg, szofosasi inger, erettlenseg. Ok talan meg komolyan is veszik sajat magukat es ezzel vege is a rajongo taboruknak. Nem kell velük foglalkozni!
2020. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Frusztráltak és éretlenek.
2020. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

“ De az imént pont azt írtam h dögölj meg a családoddal együtt.Van okom erre,ennyi :)”


És mégis mi az az ok? Csúnyát mondtak rád és ezen bedurciztál? :(

2020. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Anonim az oldal mindenki azt mond itt amit akar.
2020. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiprovokálták belőle 😀 Te csíra.
2020. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!