Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha valaki NEM...

Mit jelent ha valaki NEM tartja tiszteletben más véleményét?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez a gyakorlatban? Es mit jelent elmeletileg? Jelent egyaltalan valamit?

2020. márc. 23. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kérdések, amikre nincs jó válasz ill. mindegyik jó. Nagyon leegyszerűsítve: Mi a kedvenc színed? Nekem a zöld. Neked meg a kék és én ezt nem fogadom el mert nekem nem az, úgyhogy te tévedsz szerintem. Ez egy bugyuta példa de így működik.
2020. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zárt gondolkodás
2020. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha megütnek jobb arcodon,fordítsd oda a balt is.
2020. márc. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem ért egyet és nem is fogadja el a másik véleményét. Konkrétan ez sok dologban megnyilvánulhat. Van, aki szimplán közli és ennyi. Van, aki besértődik. Van, aki konkrétan háborút vív. (Lásd. vallási háborúk.)
2020. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Rejtély
2020. márc. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha mondom valakinek, hogy nem szeretem a sajtot és emiatt az illető rögtön elmond mindennek meg elkezd velem veszekedni, hogy mekkora barom vagyok, hogy nem szeretem a sajtot, a sajt a legjobb, az finom, magyarul nem fogadja el, hogy én nem szeretem a sajtot és rám akarja erőltetni a saját véleményét, vagy álláspontját a sajtról.
2020. márc. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra azt,ha az illető nem fogadja el az értelmes észérveket,annak ellenére,hogy magában tudja,hogy igaz amit a másik mond,legalábbis van benne igazság,de akkor is inkább ellenkezik vele.Az,hogy valaki szimplán nem ért egyet a másikkal megint egy más dolog,mert ettől tiszteletben tarthatja a véleményét"Ez a te véleményed,ez meg az enyém"
2020. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!