Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmas az életem, hogyan...

Unalmas az életem, hogyan dobhatnám fel?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy most a koronavírus miatt nem nagyon fog sikerülni, de ha véget ér, utána.

Szoktam utazgatni (már amikor nincs világjárvány), sőt, szerintem többet, mint egy átlagember, azt szeretem, olyankor jó. Viszont amikor itthon vagyok, és élem az átlagos, mindennapi életemet, az teljesen lehangol. Egyik nap kiakadtam egy munkatársamnak emiatt, hogy nem bírom a monotonitást melóban, elegem van belőle, hogy minden egyes nap pontosan ugyanazt csinálom. Aztán elgondolkodtam, hogy igazából nem csak a munkahelyem monoton, hanem az egész életem, a napi rutinom is az.

Nem vagyok túl szociális, van egy legjobb barátnőm, meg egy legjobb barátom, velük szoktam találkozni. A munkatársaimmal jóban vagyok, de melón kívül nem tartjuk a kapcsolatot.

Tényleg úgy érzem, hogy lassan megőrülök, mert évek óta minden napom pontosan ugyanúgy telik.



2020. márc. 23. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kezdj el valami új, izgalmas sportot pl crossfit. Az életed egy karikacsapásra nem lesz tündérmese akármit is csinálsz de ha tudatosan kilépsz a komfortzónádból az segíthet minden napba fénypontot vinni.
2020. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
csinálj egy süteményt
2020. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Naotoko válasza:
Nézz utána valami olyannak, aminek eddig nem mertél, vagy nem érdekelt. Ha van olyan ember az életedben akit nem szívlelsz próbáld megérteni őt, vagy megszeretni akár. Ami viszon így konkrétan a vírus utánra vonatkozik: Tévedj el szándékosan! Én és az egyik jó barátom rendszersen ezt csináltuk. Ő még nem ismerte a várost, neki teljesen új volt.Én pedig nem sokat jártam a belvároson kívül. Így tehát fogtuk magunkat. Raktunk el pénzt és vizet és nekivágtunk az ismeretlen mellékutcáknak. Hidd el ha ezt csinálod határozottan csempészhetsz egy kid izgalmat az életedbe. Ha kell még ötlet írj. Van még egy csomó... csak most órám van ehh.
2020. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Utolsó: Ezt ismerem, utazáskor mindig ezt szoktam, imádom. :D Itthon is szoktam néha sétálgatni Budapesten, van, amikor ismert utakon, van, amikor csak úgy random.

2020. márc. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!