Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokakat miért zavar hogy most...

Sokakat miért zavar hogy most otthon kell maradni hetekig?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége amúgy is túlterhelt, dolgozik, ügyintez, sportol, alig van a családdal.


Most legalább van idő pihenni, családdal lenni, otthoni intézni valókat megoldani, filmeket/sorozatokat nézni.


Persze ez par szaz ezret elvisz a megtakaritasbol, de ez van.



2020. márc. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az sokat rátesz,hogy nem önszántunkból ülünk otthol,hanem rá vagyunk kényszülve.
2020. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Fizzetéskiesés.


A kieső munkaidőt nem fizetik a munkahelyek, van akit el is bocsátanak..


Jó ez így nyár elején, garantáltan ugrott a nyaralási pénz..

2020. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, igazad van. De ez kényszerhelyzet, és nem lehet az ember csak úgy nyugis, és így nem lehet úgy igazából nyugiban lenni. Valóban ki kellene jobban használni a lehetőségeket, ez igaz. De nekem pl.: nem megy.
2020. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

1. Utálok pihenni.

2. Ketten vagyunk a családban, alapból van elég időnk egymásra, tehát ez se szempont, ráadűsul mind a ketten dolgozunk itthonról, szóval nincs több időnk, mint eddig.

3. Az otthoni intéznivalókat karantén nélkül is simán konrtoll alatt tartjuk:

4. Filmezni, sorozatokat nézni 3 óra után dögunalmas.

Nyilván van mivel lekötnöm magam a 4 fal között is, nem unatkozok, vannak hobbijaim, de személy szerint akkor vagyok a legboldogabb, amikor kinn vagyok a természetben vagy házon kívül szervezek programokat, autó híján most erre egy darabig nincs lehetőségem. Az elbukott utaimról nem is beszélve. Nem örülök neki, nyilván kibírom és panaszkodni sem állok neki, hiszen így is sokkal jobb helyzetben vagyok, mint azok, akiknek a megélhetésükbe kerül a dolog, de ettől még zavarni fog.

2020. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nem lehet, hanem kell. Nem tudok akármikor elmenni mondjuk boltba vagy csak sétálni. Engem az egyetemre utazás mondjuk kikapcsol, hogy csak hallgatom a zenét, szeretek BKV-zni. Ugyanígy az ha elmegyek vásárolni. Abba már bele se gondolok hogy ha kijárási tilalom lesz akkor esetleg biciklizni/futni sem tudok majd elmenni nyugodtan. Oké, tudom hogy ebben a helyzetben ezek a legkisebb problémák, de az volt a kérdés hogy személyesen mi érint kellemetlenül.


A legjobb része a napirendemnek eddig azok az idők voltak amikor egyedül voltam itthon. Senki nem zavar, megiszok egy energiaitalt/sört, gépezek, zenét hallgatok, stb. Ez most gyakorlatilag nincsen. Nem olyan nagy a lakásunk, szóval bár ugyanígy tudom ezeket a dolgokat csinálni, de nem igazán nyugalomban. Nincs bajom a családommal de a napi 24 óra az nagyon sok.


Nagyon sokaknak a munka vagy tanulás egy szükséges kellemetlenség. Nem csak azért szükséges hogy haladjon az ember az életben, de azért is mert egy keretet, struktúrát ad az életnek. Ha semmi kötelező dolog nincsen, akkor sokan "szétcsúsznak". Én is így vagyok ezzel, bár jelenleg még nem érint rosszul a dolog.

2020. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert sokaknak nincs pár százezrük, meg úgy egyáltalán megtakarításuk.

Nekem van valamennyi, de azért én is nyűgös lennék, ha kirúgnának/fizetés nélkülire küldenének, és X ideig 0 forint lenne a fizetésem, miközben a megtakarításom (amit nem erre a célra szántam) szépen kiapad.

Ettől függetlenül inkább az egészség, mint a pénz, persze, csak a számlákat, egyebeket ugyanúgy fizetni kell, és van, aki most azt sem tudja, miből fog 2 hét múlva ételt venni.

2020. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
Nagyon gyenge trollkodás.
2020. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!