Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még valaha alkoholt fogyasztanom, ha egyáltalán nem hiányzik?

Figyelt kérdés

Soha nem ittam sokat, bár kamaszként előfordult, hogy részeg lettem, de két éve egy korty alkoholt sem fogyasztottam. Egyáltalán nem hiànyzik az életemből.


Néha zavaró, hogy tukmálnak, és többszöri visszautasítás ellenére sem értik meg, hogy nem kell, de ezt leszámítva nem tapasztaltam semmilyen hátrányt.


2020. márc. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkoholt fogyasztani nem "érdemes", nem "kell", ha neked nem esik jó, nem ízlik, akkor fölösleges.
2020. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis miért innál, ha nem esik jól? Aki nem s&ggfej, az soha nem fogja rád tukmálni, aki meg s&ggfej, azzal ne barátkozz, ennyi.
2020. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiányzik akkor minek? Nem mondom hogy soha többet ne igyál, lehet hogy később megkívánod. Vannak olyan alkalmak amikor jól esik az embernek. De összességében nem érzem szükségét. Utasítsd vissza kulturáltan, csak azért ne igyál mert zavaró a tukmálás.
2020. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg vírusos időszakban, ha megiszol egy korty pálinkát azzal csak jót teszel magadnak, mert így fertőtlenítesz. :)
2020. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Jelenleg vírusos időszakban, ha megiszol egy korty pálinkát azzal csak jót teszel magadnak, mert így fertőtlenítesz. :)" Mondja az alkoholista, aki szerint a pálinka az élet lényege!
2020. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Antialkoholista vagyok, csak tudod, nem vagyok olyan beszűkült látókörrel rendelkező, mint egyesek, hanem elismerem a pálinka jótékony hatását kis mennyiségben.

Ja, és az Unicum miből van? Tele van gyógynövényekkel.

2020. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!