Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok érzelgősebb?

Miért vagyok érzelgősebb?

Figyelt kérdés
Valamiért ahogy pl ujranéztem a narutot és a naruto shippuudent olyan jeleneteken képes voltam sírni amin régen nem. Meg ahogy nézem a borutot minden olyan jeleneten sírok ami érzelgősebbre sikeredett. 17/f

2020. márc. 24. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint sírok hanem vissza kell tartanom
2020. márc. 24. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hormonális probléma is. Ha kevés fehérjét eszel, nem nagyon mozogsz, sokat ülsz, sok egészségtelen kaját zabálsz alacsonyabb lesz a tesztoszterontermelésed, ami miatt nem csak testileg leszel gyengébb, de sokkal érzékenyebb leszel lekileg is, romlik a koncentrációsképességed, fáradékonyabb leszel, gyakran leszel kedvtelen vagy szomorúbb, sőt még az önbizalmad is kevesebb lesz. Szóval egyél több, húst, zöldséget meg mozogj!
2020. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írtam ki hasonló kérdést, csak pont a Narutót nem említettem benne (pedig akár említhettem is volna):

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Nem biztos, hogy ez egészségügyi problémáról árulkodik.

2020. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pofozd mar fel magad! Ferfibol vagy he! Menj le az utcára es kossel bele egy ciganygyerekbe … jol elleszel verve es talan helyrarazodik az agyad.
2020. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen edzek, van saját étrendem is.
2020. márc. 24. 17:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg szokták kérdezni hogy ezek mellett hogy van időm animékre
2020. márc. 24. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Fehérje bevitelt is pont számon szoktam tartani
2020. márc. 24. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de én ezt betudom annak, hogy már nem "gyerekfejjel" nézem, így sokkal több mindent megértek, ahogy egyre többet tapasztaltam az életben, több helyzettel tudtam azonosulni. Sokkal nagyobb érzelmi intelligenciával rendelkezem, ezért van hogy jó pár rész kifacsarta a szivemet, vagy hidegrázós libabőrt okozott. Pont ezen gondolkodtam, mikor nemrég eldöntöttem hogy újranézem. Amit anno gyermeki élvezettel és gondtalansággal néztem, mára már életszerűbb, átélhetőbb, és felfoghatóbb is. (szülői, testvéri szeretet, kötelékek, barátság, önfeláldozás, jó kontra rossz út és még lehetne sorolni) Életem animéje, nem tudom soha elfelejteni, többször újranézős, sok mindent leheg belőle tanulni. Mikor fikázzák hogy idióta gyermekmese, el is magyarázom mindig, hogy szerintem ez szerintem nem korhoz kötött. Másként éli meg egy 10-12 éves meg mondjuk már egy 20 éves. Pont ez a jó benne.
2020. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!