Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a mai terved? Mi jár a...

Mi a mai terved? Mi jár a fejedben? Hogy érzed magad?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Várom a futárt, hogy hozza a mémes pólóimat, főzök 3 napra csülkös bablevest. Egyébként otthon maradok, beterveztem pár filmet, amit nem láttam még. Holnap reggel mehetek dolgozni, persze maszkban.
2020. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Semmi közöd hozzá. 😁
2020. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Tanulás a gyerekkel,főzés délelőtt,délután meg filmnézés,végre ráérek.
2020. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Olyan sok dolgot nem hozott ki a Tesco online bevásárlás futára, hogy ma le kellett mennem pótolni, köztük gyümölcsök és a mao főzés alapanyaginak harmada, tehát fontos dolgok!

Sajnos elfogyott az Omega3 (magas a koleszterinem), fájdalomcsillapító és szájöblítő is, így a patikát célba vettem.

Mindjárt elkezdem a munkát, este sajnos egyetem, távoktatás, dögnehéz tárgyakkal.

Közben valamikor megfőzöm 3 napra a palóclevest. Én azzal jól lakom, mert egyszerre kicsiket evő vagyok és azért kiadós egy leves ez.


Tegnap munka után edzettem, színeztem, megfőztem a palócleveshez való pörköltet.

2020. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Kislányommal eljátszunk, amíg haza nem jön a férjem a munkából. Délelőtt képeskönyveket nézegetünk, tornázunk, gyakoroljuk a hason fordulást. Nekiállok majd főzni is. Délután együtt leszünk, sajnos nem lehet ebben az időben se sétálni, se dolgozni az udvaron, így beszorulunk a négy fal közé. Nézünk este egy filmet, és alvás.

Mi jár a fejemben? Aggaszt ez a helyzet ami most körülöttünk van, hogy be vagyunk korlátozva és megváltozott minden. Remélem hamarosan javul a helyzet. Aggódom a férjemért is állandóan. Terepen dolgozik veszélyes munkát.

2020. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Jelenleg online gyakorlaton vagyok, ez után van 2 db online előadásom (egyetem).


Majd lesz még egy online gyakorlat.


Mindezek között eszek, netezek és egy online ZHra tanulok, ami pénteken lesz.


Nem sokára WCre is online fogok menni.

2020. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, 4-es válaszomban mit lehetett lepontozni. De az 1-esében sem.
2020. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem érzem jól magamat: nemrég találkoztam valakikkel, akik által a múlt eszembe jutott, és rájöttem sok dologra, amit meg szeretnék még tenni, el szeretnék pár embernek mondani gondolatot. E mellett parázok, mert pár nap múlva megyek ügyeletbe. Nem jó, hogy megszakadt a napi folytonossága az életnek. Rossz egyedül otthon lenni, még, ha le is köti az ember magát valamivel. (F)
2020. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Határidős beadandóim vannak, amiket legkésőbb ma meg kell írnom, de én hülye inkább a GYIK-én lógok. :D
2020. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:

Idáig kényszer szabin voltam, tegnap határozatlan ideig meg is szüntették a munkámat.

Ma arra keltem, hogy hívnak a b tervvel, ami meglepett és bár nem olyan jó, mint a saját állásom, de örömmel töltött el.

Fáradt vagyok, egésznap fetrengeni fogok, meg enni.

Elkezdem nézni a Castle Rock-ot, vagy valami filmet.

Max cigizni megyek ki.

2020. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!