Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a külső megváltozt...

Szerintetek a külső megváltoztatásával megváltoztatható a személyiség is?

Figyelt kérdés
Például ha egész életemben önbizalomhiányos voltam, akkor ha lefogynék és kigyúrnám magam kialakulna az önbizalmam? (Hatásosabb lenne, mint önfejlesztő könyveket olvasni vagy pszichológushoz járni?)

2020. márc. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretem a kigyúrt embereket. Add magad. ;)
2020. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon izmos nem akarok lenni, csak legyen valami formám, meg kockahas :3
2020. márc. 25. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Abszolút befolyásolható ezáltal, és abszolút megnövekedhet az önbizalom ezáltal.
2020. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Nőknél ez beválik, számtalan női újság mutatta már be, hogy smink, fodrász, mani-pedikűr, új ruha mennyit változtat egy nőn.

Hapsin nem biztos a dolog.

2020. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen ha pozitívan változtatsz a külsődön az jót tesz a lelkednek is mert jobban el tudod magad fogadni és ezáltal jobb irányba változik a ki sugárzásod.
2020. márc. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mértékig igen. Ha nincs karbantartva a tested, az negatív kihatással van a mindennapjaidra. Ha törődsz vele, akkor ezt a terhet leveszed a válladról. Ha még elismerő megjegyzéseket is kapsz a külsődért, vagy akár a fizikai teljesítőképességedért, te is másképp fogsz magadra tekinteni, úgyhogy hajrá! :)

Pszichológus csak pénzkidobás, semmit nem segít. Egy edzővel, vagy dietetikussal többre mész, ha úgy érzed, kell valaki tanácsadó, de ez sem alapvető.

Az önfejlesztő könyvek többszáz oldalasra higított kliséválogatások. Kezdetben dobhatnak a hangulatodon, hosszabb távon inkább megmosolyogtatnak. Az olvasás viszont jó dolog. Legyél művelt néhány általad választott területen, ez csak javadra válik!

Ha jobban meg akarod ismerni önmagad, szerintem hasznosabb pszichológiai témájú könyveket olvasni, mint pszichológushoz menni.

2020. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!