Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondoljátok, hogy a...

Miért gondoljátok, hogy a kutyának több joga van levegőzni, mint a kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés

Képesek hazazavarni a kutyások a babakocsit toló anyukákat vagy a kisgyerekkel sétálókat, miszerint "az utcán veszélyes" (elkerülve a tömeget) és képesek odaszúrni, hogy nekik bezzeg joguk van lent lenni, mert a kutyájuk csak lent tud üríteni.

Mintha egy kisgyereknek nem lenne létszükséglet az eü-i séta.


Más városokban is ilyen bunkók most az emberek vagy csak én lakok rossz helyen?

Direkt nem írom a várost.


2020. márc. 26. 10:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyennel még nem találkoztam, nem a kutyások ilyenek, hanem az ostoba bunkó emberek és ennél éppen egy kutya volt. Azzal hogy ő kint van, ugyanúgy veszélyben lehet és veszélynek tehet ki másokat mint bárki más. Én olyat láttam hogy egy nő kiszált a kocsiból, miközben én az enyémben ültem egy parkolóban és hangosan visszaszólt a palijának amikor meglátott 2 kiöltözött fagyizó mamit, hogy "ezek nem bírnak megmaradni a seggükön"
2020. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

A gyerek vagy pelusba vagy bilibe, wcbe végzi a dolgát.

Egy panelban lakó kutya pedig nem ürít a házban jó esetben. Muszáj levinni pisilni, kakilni.

Na meg egy gyereknek jó esetben el tudod magyarázni, hogy miért nem mehettek ki. 2 éves rokon kislány van a családban, ő is érti már a saját szintjén, hogy otthon kell maradni meg nem mennek nagyihoz.


Egyébként nem azzal van a baj szerintem, hogy leviszi valaki sétálni a gyereket

Hanem sok szülő vakációkent tekint erre az időszakra és ugyanúgy mennek mindenféle, lent a játszótéren beszelgetnek kozel ülve más szülőkkel +a gyerekek is nagy tömegben játszanak.

Meg lehet kövezni, de nem muszáj panelban lakni.. El kell fogadni, hogy egy zárt közösség és sok közös tér van, ami valószínűleg nincs fertőtlenitve. Ha mindenki megindul le, az nem túl jó, aki teheti annak otthon kéne maradnia.

Kutyát sétáltatni kijarasi tilalom idején is lehet. Egy eu séta max 5 perc.

2020. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ezt egy fb csoportba töltötték fel

[link]

2020. márc. 26. 10:32
 4/30 A kérdező kommentje:

Kutyát se muszáj panelban tartani. Szerintem eleve állatkínzás.

De létezik szoba kutyawc is.

2020. márc. 26. 10:33
 5/30 A kérdező kommentje:
2020. márc. 26. 10:36
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha már jogokról beszélünk... vesztegzár idején is lehet kutyát sétáltatni, gyereket nem. A többiek már próbáltak elmagyarázni neked, miért, bár ha ennyi eszed van, nem értem, miért törik magukat.
2020. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Az én kutyám tud a házban wc-zni, ha akarjuk ha nem.
2020. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
6, tévedsz. Eü-i séta még akkor is engedélyezett, nem csak kutyát szaratni lehet
2020. márc. 26. 10:53
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem gondolunk ilyet, hogy lehet ilyen marhaságot kérdezni? Gyogyós vagy?
2020. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, találkoztál-e már olyan tárggyal, amit 'nyílászárónak' szoktak hívni. Általában az építmények függőleges felületein találhatod meg és nyithatóak, zárhatóak - az esetek igen túlnyomó hányadában. Úgy vélem, szándékosan értetlenkedsz, de keresd csak a bajt, - aztán majd fénymásolhatod magad újból, miközben országnak-világnak zokoghatsz a 'mások' hanyagságából téged ért családi tragédia okán! NEM tudlak sajnálni, - ha megtörténik!
2020. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!