Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki direkt kötekedik az...

Ha valaki direkt kötekedik az utcán, akkor pofánverherhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap álltam a patika előtt az utcán, a sorban.

Jött egy férfi, hogy neki csak 1 gyógyszer kell és engedjük előre. Én mondtam neki UDVARIASAN, hogy munkaidőben vagyok és nekem is csak az allergia gyógyszerem kell, így én sietek. Mivel az előttem és a mögöttem álló is sietett, ezért kénytelen volt beállni a sor végére.


Előtte elkezdett nekünk óbégatni és köhögni meg lehelgetni, hogy "nesztek, egy kis korona vírus". Mondtuk neki midannyian, hogy húzzon hátra és kussoljon, mert pofán lesz verve. Utána az előtte sorban álló nőt sértegette.


Nem vicc, egy 40 körüli, jólszituált embernek tűnő egyed volt, fényes nappal, Budapest belvárosában.


Eleve utálom ha valaki közel hajol hozzám és már lendült volna reflexből a kezem, de visszafogtam magam, mondom nem ér annyit. De ilyenkor még annyira sem vicces ezzel szórakozni.


Egyre több barom van, annak ellenére, hogy "ellepték a rendőrök meg a katonák az utcákat".


Szóval ilyenkor mi a teendő? Jelentsem be a következő ilyet a rendőrségen? De ez annyira piti dolog, hogy nyilván nem foglalkoznak vele. Holnap egy idős nénit fog inzultálni, aki meg sem tudja magát védeni?


2020. márc. 26. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab rendőrt meg katonát nem láttam a héten az utcán semerre.

Ha megütöd, akkor könnyen agresszívvá válhat és még ő fog feljelenteni téged, szóval nem éri meg.

2020. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, beszólsz neki, ha akarsz, és nem engeded meg, hogy a rovásodra érvényesítse az akaratát. Fizikai erőszak nélkül.
2020. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha pofonvered, akkor TE vagy garázda, ha feljelent, TÉGED büntetnek meg.

Ellenben ha felhívtad volna a rendöséget, hogy rátok köhög - és erre garantáltan lett volna röbb tanu is -, a mostani helyzetben legalább is felveszik az adatait, meg helyreteszik.

2020. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Fülhallgatót beteszed és zenét hallgatsz. Hadd pofázzon, ha ő így tudja levezetni a feszültséget! Épp elég baja van most az embereknek a nélkül is, hogy még külön felhúznák magukat ilyeneken.
2020. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemnormális. Egyszerűen nem...
2020. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Azért, ha úgy döntesz, hogy pofánvered, előtte vegyél fel gumikesztyűt.
2020. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
tudod kit köhögjön arcon koronavírus pandémia idején, pofán vertem volna azonnal!
2020. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb 40 és férfi frusztrált, agybeteg.
2020. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

SENKIT nem verhetsz pofán, mert legközelebb emberedre akadsz és téged találnak pofán verni, az meg ugye nem esne jól.

Attól még, hogy a 40-es egy f..zkalap volt, nem kell tömegesen megőrülni, mindig voltak és lesznek irritáló fazonok.

Javaslom, legközelebb az allergiagyógyszered mellé írass fel magadnak nyugtatót is, sok kellemetlenségtől megkíméled magad....és másokat is!

2020. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Angliaban letartoztattak embereket amikor szandekosan rakohogtek masokra.
2020. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!