Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom nem romantikus mit...

Párom nem romantikus mit csináljak?

Figyelt kérdés

25 N vagyok párom 30F 10 hónapja vagyunk együtt


Párom a legtökéletesebb férfi számomra,de egy baj van vele,egyáltalán nem tudd romantikus lenni, folyton azt kérdezi,hogy azt hogyan kell, mindent úgy kell a szájába rágni.

Nem képes egy szál virággal vagy csokival meglepni.

Ha kérem tőle,hogy szeretnék romantikázni folyton azzal jön,hogy fáradt mert egész héten dolgozik pihenni akar. Irodában dolgozik.

Folyton veszekedünk emiatt,pedig már párszor megígérte,hogy igyekezni fog ilyen téren


Mihez kezdek most ? Szerintetek változni fog ? Vagy reménytelen


Én igénylem ezeket heti 1x hogy meglepjenek, nem kell nagy dolog,se drága, egy kis gumicukor vagy 1 szál virág is megteszi


Mit csináljak


2020. márc. 26. 14:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni, ne akard megváltoztatni. Nagyon gáz ezeket kérni, kierőszakolni. Ő ilyen. Fogadd el, hogy nem mindenki ugyanúgy mutatja ki a szeretetét.
2020. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen nehéz meglepni néha a nőket? Férfiak!!
2020. márc. 26. 15:00
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
szerezz egy fárasztó munkát te is és nem az lesz a problémád hogy megleptek-e gumicukorral.
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok én sem egy romantikus ember, mert már elment ez a vonal egy mainstream irányba. De az nem romantika, hogy kapsz gumicukrot, egy közös esti séta vagy #maradjotthon alatt egy udvarra erkélyre kiülés és közben bor ivás is lehet romantikus. Másik kedvencem, amikor valaki azon rág be, hogy nem küld szívecskét a párja, meg nem jelöli be facebookon egy nyálas idézet alatt...
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van. Ha ez ennyire zavar, nem megfelelő emberrel vagy kapcsolatban. Ő ilyen. Vagy elfogadod így, vagy befejezed vele.
2020. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Jézus isten...
2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Most mit általánosítasz? Az én barátom hoz nekem időnként virágot. Pont annyira romantikus, mint amennyire nekem idényem van rá.

Úgy látszik a te párod mégsem a legtökéletesebb számodra, mert meg akarod változtatni. Pedig nem fog. Fogadd el így. Ha nem megy, akkor keress mást.

24n

2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem a gumicukron van a hangsúly hanem hogy nem vagyok az az elkényeztetett pica hanem az apró nem drága dolgoknak is tudok örülni
2020. márc. 26. 15:06
 9/24 A kérdező kommentje:
Képzeld el az én munkám sokkal fárasztobb mert én egész nap talpon vagyok,coopban dolgozok,minden nap fornetit kell sütni kiszolgálni a vásárlókat a csemege és a huspultban is , jön áru át kell venni le kell ellenőrizni utána árufeltoltes és legyél a pénztárban is
2020. márc. 26. 15:08
 10/24 anonim ***** válasza:

Változó! Nem mindegy milyen családban nőtt fel! Miket látott!

Egy kicsit vezesd rá!Lehet fura, de akkor néha Te lepd meg!

Nem nehéz, csak valaki nem ilyen beállítottságú! Próbálj alkalmazkodni hozzá!

2020. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!