Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azzal nagyon...

Szerintetek azzal nagyon sokat ártok a karanténnak, ha elmegyek venni 6 vödör festéket? Tudom, marad otthon, de ha már itthon maradunk, kifestenénk a házat.

Figyelt kérdés
Glettanyag, gipsz, spakni, glettvas, csiszolópapír, henger, ecset, minden van, de festék kéne. Hamár nem megyünk sehova ne csak üljünk.
2020. márc. 26. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem, csak légy óvatos! Maszk vagy kesztyű ha van, ha pedig nincs, akkor minimum fertőtlenítő. Illetve ne időzz sokat a boltban, csak vedd meg ami kell, és irány haza. A festékes vödröket pedig most át szappanos vízzel.


Egyébként pont mi is festünk a héten, ugyanezen okból. Mindenki itthon van, akkor már töltsük az időt hasznosan. A vásárlásnál pedig mindent úgy csináltunk, ahogy leírtam.

2020. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj reggel 6-kor, amikor mindenki alszik, a délelőttösek meg már a munkahelyen vannak.
2020. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szó sincs arról, hogy ki se mozdulj otthonról. Vedd meg a festéket nyugodtan.
2020. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fertozesgyanus vagy es ezert onkentes vagy kotelezo hazi karantenban vagy, akkor ne menj. Igen, kis esellyel tovabb lehet adni/el lehet kapni igy a fertozest, de azt is tokre megertem, hogy akartok csinalni valamit :-)


Szerintem erdemes a festekboltot felhivnod, mert a kozelunkben van egy, ahol a jarvany miatt most vallalnak kiszallitast. Hatha. Aztan ha nem, akkor csak egy ember menjen a boltba (vagy mehettek tobben ha cipekedni kell, de csak egy menjen be).

2020. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van új, FFP3-mas maszkom,. de már csak kevés. Lehet elcsesztem, mert az auchanban megvásárolt termékeket nem mostam le, csak eltettem a szekrénybe. de akkor majd lemosom használat elött. naponta minden után mosok kezet, még akkor is ha a zsebembe nyúlok, csak akkor hagyom abba, ha már a telefonomat is fertőtlenítettem és a pizsamámban vagyok. de evés elött ígyis mosok. auchanban is most 25 ezerért vásároltam be, 2 személy, de így egy hónapig minden van. ( tudom 25e nem sok, de nem vagyunk nagy fogyasztók, kevesebbet eszünk és nem a drága szarokból, mi magunknak sütünk főzünk, de ez csak mellékes)
2020. márc. 26. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi épp építkezés kellős közepén vagyunk, ugyanúgy folytatjuk ahogy eddig, muszáj.
2020. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A karanténnak? Hát, ha rózsaszínnel öntöd le, nem biztos, hogy örülni fog neki.
2020. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem vagy tisztában a karantén jelentésével. Remélem nem vagy fertőzött.
2020. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!