Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy aki nagyon...

Miért mondják hogy aki nagyon kedves azzal vigyázni kell?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez hülyeség.
2020. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is hülyeség!
2020. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor barátkozzál egy utálatossal, ha neked az a jobb.
2020. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon erős pozitív természetem van, de sokat dolgoztam azon, hogy meggyőzzem magamat arról, hogy ez a helyes. Amit tanultam az, hogy a pozitív természet mögött nagyon fontos a szándék: nekem soha nem volt szándékos rossz cselekedetem emberek ellen, de sok mindenkinek az van és álarcok mögé bújik, gyakran művigyorral, érdekes érintésekkel és szó megfogalmazásokkal, ami sokak számára természetes, nekem pedig nem: mert hiszem és gyakorlom, hogy az őszinte pozitívumot (egy-egy mosoly, könnyed témájú beszélgetések) bőségesen kell adni mindenkinek, s akkor ösztönösen fokozódik közöttetek a pozitív energia, mint mikor egy cicát vagy kutyát simogatsz és örül neki :).
2020. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én kedves vagyok, ameddig rá nem jövök hol tudlak kihasználni. Lehet miattam van ez a mondás.
2020. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert a túlzott kedvesség nem normális, és esélyes, hogy hátsó szándéka van az illetőnek, ezért olyan kedves.
2020. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert az esetek nagy részében, csak mukedvesseg, azért hogy kihasznaljanak.
2020. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem feltétlen meri a szemedbe elmondani, hogy mit gondol, érez, így tud kétszínűsködni.
2020. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!