Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért mondják hogy aki nagyon kedves azzal vigyázni kell?

márc. 26. 23:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ez hülyeség.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 26. 23:35 Privát üzenet
Szerintem is hülyeség!

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 26. 23:39 Privát üzenet
Akkor barátkozzál egy utálatossal, ha neked az a jobb.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 26. 23:41 Privát üzenet
Nekem nagyon erős pozitív természetem van, de sokat dolgoztam azon, hogy meggyőzzem magamat arról, hogy ez a helyes. Amit tanultam az, hogy a pozitív természet mögött nagyon fontos a szándék: nekem soha nem volt szándékos rossz cselekedetem emberek ellen, de sok mindenkinek az van és álarcok mögé bújik, gyakran művigyorral, érdekes érintésekkel és szó megfogalmazásokkal, ami sokak számára természetes, nekem pedig nem: mert hiszem és gyakorlom, hogy az őszinte pozitívumot (egy-egy mosoly, könnyed témájú beszélgetések) bőségesen kell adni mindenkinek, s akkor ösztönösen fokozódik közöttetek a pozitív energia, mint mikor egy cicát vagy kutyát simogatsz és örül neki :).

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 26. 23:50 Privát üzenet
Én kedves vagyok, ameddig rá nem jövök hol tudlak kihasználni. Lehet miattam van ez a mondás.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 26. 23:55 Privát üzenet
Mert a túlzott kedvesség nem normális, és esélyes, hogy hátsó szándéka van az illetőnek, ezért olyan kedves.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 27. 00:08 Privát üzenet
Mert az esetek nagy részében, csak mukedvesseg, azért hogy kihasznaljanak.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 27. 06:59 Privát üzenet
Mert nem feltétlen meri a szemedbe elmondani, hogy mit gondol, érez, így tud kétszínűsködni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 27. 07:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért mondják rám idegenek, hogy szimpatikus vagyok ha még barátaim sincsenek évek óta?
Azt mondják a legtöbben, hogy fogyókúra idején ne együnk cukrot, lisztet, zöldséget, a gyümölccsel is vigyázni kell. Akkor, mégis hogyan juttassunk be 160 gramm szénhidrátot a szervezetbe?
Miért mondják azt sokan, hogy a török fiúkkal vigyázni kell?
"Velem vigyázni kell, mert ha iszok, akkor elkezdek egy olyan nyelven beszélni, amiről azt hiszem, hogy német! " EZT hogy mondják németül?
Azt mondják a szén-monoxid veszélyes gáz, vigyázni kell vele így télen, de a kén-hidrogén nem veszélyesebb?
Miért mondják azt, hogy a banánnal nagyon kell vigyázni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!