Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyarázná nekem valaki a...

Megmagyarázná nekem valaki a koronavírussal kapcsolatos konteókat?

Figyelt kérdés
Mi ez az 5G dolog, mi köze mindenhez? Miért ott van a legtöbb beteg ahol az 5G tornyok vannak? Mit gondoltok, van valami értelmes magyarázat mindarra ami történik, vagy most tényleg valami összeesküvés zajlik, és össze akarják dönteni a világgazdaságot? Előre kitalálták, vagy megint túl magyarázzák az ezomamák? Már nem tudom mit gondoljak.

2020. márc. 27. 01:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg a világháború alatt elhunytak számánál is nagyobb elhalálozási arányt várnak egyes cikkek szerint.

Egy biztos.. Ha ez be is következik, nem a vírus fog ekkora mértékű pusztítást okozni hanem ami utána jön.

Orbán diktatúrát akar, a többi meg ki tudja mit forgat a fejébe.

2020. márc. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

"Mi ez az 5G dolog, mi köze mindenhez?"


Az 5G egy egy újfajta, szélesebb szávszélességet lehetővé tevő, ezáltal gyorsabb internetkapcsolatot biztosító újfajta kommunikációs technológia.


A lényeg, hogy az eddigi frekvencia (magyarosan: hullámhossz) tartománytól eltérő, annál kicsit nagyobb frekvencia sávon történne a jeltovábbítás.

További előrelépés, hogy a Föld még nagyobb területén elérhető lesz az internet a műholdak megnövekedett száma miatt (több műhold=jobb lefedettség).


Mi köze? Az égvilágon semmi sem. Aki nem hülye a természettudományokhoz és a mérnöki tudományokhoz, az nem lát bele kapcsolatot.


A koronavírus egy vírus. Apró fehérjeburokba zárt nukleinsav kód.

Az 5G meg egy elektromágneses hullámok elvén működő telekommunikációs rendszer. Mégis mi köze lenne hozzá?


Tulajdonképpen annyi köze van a COVID-19 terjedéhez, mint a Corona sört áruló boltok elterjedtségéhez. Semmi.



"Miért ott van a legtöbb beteg ahol az 5G tornyok vannak?"


Marhaság. Semmi ilyen összefüggés nincs, egész egyszerűen egy hazugság hogy lenne összefüggés.

Az előző példánál maradva, írhatnám azt is, hogy "Miért a Corona sört gyártó gyárak mellett van a legtöbb beteg?". Hazudtam. Nem ott van a legtöbb beteg.

Szokj hozzá, a konteókban gyakran vannak alaptalan hazugságok.



"Mit gondoltok, van valami értelmes magyarázat mindarra ami történik"


Evolúció történt.


Erről már több kutatás is született egymástól független kutatócsoportok vizsgálata által. A COVID-19 vírus genomjában bekövetkezett néhány olyan mutáció, hogy denevér vírusból emberre is veszélyes vírus lett. Nehogy azt higgyük hogy csak nekünk embereknek vannak vírusaik. Még a növényeknek is vannak vírusaik.

És minél közelebb áll egy vírus gazdaszervezetéhez egy másik gazdaszervezet (genetikailag), annál könnyebben fog bekövetkezni idővel egy mutáció (vagy több mutáció összesített hatása), hogy átkerüljön az új gazdaszervezetbe is.


Na ez történt meg kb 5 hónapja Kínában.

Ilyen előfordult már nem egy vírussal, legközismertebb ilyen eset a HIV vírus.



"vagy most tényleg valami összeesküvés zajlik, és össze akarják dönteni a világgazdaságot?"


Bár tényleg baromi nagy hülyeségnek tartom a 7 milliárd 600 millió Földön élő emberből mindössze néhány 10 000-et megölő vírus miatt shutdown-olni az egész világot, és azt hinni hogy ez majd 2 hónapon belül csak úgy felszívódik ha nem mászkálunk annyit mint amennyit szoktunk, ez azért távol van a világgazdaság összeomlasztásától.


Amúgy csak egy gyors kérdés? Kinek éri meg az, ha mindenki szív?

Az az állítólagos háttérhatalom az erejét a dolgozó kisemberek millióiból meríti. Miért szúrnék ki a saját tehenemmel, amit fejhetek?

Az nekem nem jó ha nem tejel.


A világgazdaság összeomlasa meg pont ezt okozná: a tehén nem tejel.


Teljesen értelmetlen, plusz egy ilyen akció csak alapot ad a konteósoknak gyanakodni.

Felesleges rizikó vállalás volna.


"Előre kitalálták"


Nem.


" vagy megint túl magyarázzák az ezomamák? "


Igen.


"Már nem tudom mit gondoljak."


Az álhíreket terjesztő ismerősök követését állítsd le fb-n, és kövesd be a Szkeptikus társaság fb oldalát. Rengeteget foglalkoznak épp aktuális konteók leleplezésével, és a valódi okok elmagyarázásával.

2020. márc. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyes válaszoló, kérlek ne állj be a sorba a hülyeségekkel.


"egyes cikkek szerint"


Hát ez baromi hiteles forrásmegjelölés...

szerintem 2020-ban senkinek nem fog leesni az álla, ha azt mondom: Ma már bármilyen hozzánemértő hülye írhat cikket, kiteheti a blogjára, és onnan ezerszámra oszthatják és like-olhatják az ezo-károsultak.


Én az utóbbi 1 hónapban áttúrtam az angolul lehozott néhány napos kutatási eredmények, modellek kivonatainak egy kisebb részét, és semmi ilyen jellegű végítélet jóslatot nem olvastam. A max becslés amiről olvastam, az 2 millió körüli halott volt világszerte.


Emésztgessük:


7 600 000 000 ember él a Földön.


Ebben a 2 millió az egész pontosan:


7 600 000 000 : 2 000 000 = 3800


Tehát minden 3800. emberrel végezne a COVID-19... De mondom, ez a legeslegdurvább modell szerinti szám, úgy is mondhatnám hogy a felső határ ami bekövetkezhet.


Százalékban kifejezve még jobban látható hogy ez milyen borzalmasan kevés:


7 600 000 az emberiség 0,1 százaléka.

Na ezt még harmadold el, tehát kapsz 0,033%-ot...


És továbbra is jó 90%-a az elhunytaknak valamilyen alapbetegséggel rendelkező, idős ember...


Hogy világháború alatt most az elsőre vagy a másodikra gondoltál azt nem tudom. De csak úgy mondom, hogy a második világháborúban a maximális becslés kb 50 millió halálos áldozatról szól.


A COVID-19 ennek a töredéke lenne max...


Jelenleg 20 000 környéki a bizonyítottan covid halálos áldozat.


Az orbános szálat meg végképp hagyjuk... Az hogy a mi kis korrupt, kisgömbőc, nemzetieskedő uborkafán felkapaszkodott miniszterelnököcskénk mit akar az más nagyságrendű kérdéskör.


Amúgy Orbánnak tudod mi az álma? Ha ő irányíthat.

És mit nem ad meg neki egy világjárvány, vagy egy feje felett átcsapó gazdasági világválság? Na pont ezt. Kilöki a székből, és ezt a népe is látja. Nem tesz jót a mindenható miniszterelnöki szerepnek az, ha látják a szavazói hogy valamin bizony nem képes úrrá lenni, és van olyan ellenség amit nem akadályoz a szögesdrót.

2020. márc. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
31%

Egyrészt fura, hogy az 5G nemrég vált elérhetővé, másrészt inkább jó dolog ez, mint jobb, mert most éppen kapóra jön.

Nincs ott több beteg, ahol 5G tornyok vannak, nem tudom hol van ilyen statisztika.

2020. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 D-Mano ***** válasza:
50%

Van ez az ezoterikus közhely, [attól még igaznak tartom] hogy minden rezgésből/energiából áll.

Pl. a Feng Shui [a Feng Shui szerint pedig minden Chi-ből van] is olyan térrendezési módszereket ismertet, amelyek által jótékony Chi-vel [rezgésekkel] vehetjük magunkat körül, s ez a sorsunkra és a testi-lelki egészségünkre is jótékony hatással van.


Na most egy 5G hálózat által termelt rezgés még összeesküvések nélkül is járhatna negatív egészségügyi következményekkel.


Én simán elhiszem, hogy a háttérhatalom felhasználja ezt az újabb hálózatot a manipulációihoz. Az is lehet, hogy a vírust ők maguk fejlesztették ki- bár, hogy ez valóban így van-e, azt totál felesleges kérdésnek tartom.


De ne parázz ezen az összeesküvés elméletek + koronavirus dolgon, úgy sem tehetsz többet, mint amit a hivatalos rendeletek és lehetőségek biztosítanak.


Fontosnak tartom viszont a háttérhatalom VALÓDI* működésének és VALÓDI* céljainak megismerését. [Ebből az általános rálátásból már magad is értelmezni tudod a jelenlegi helyzetet vagy bármely esetleg ezután bekövetkező hasonló helyzetet is. De ezektől is eltekintve, általában véve is jobban megérted a Föld-i életet.]


Van egy korábbi GYK-s válaszom. Ott leírtam a legfontosabbakat a háttérhatalom működésének és a koronavírus jelenség egészségügyi, gazdasági, társadalmi összefüggéseiről. Valamint ott van LINK arról is, hogy általánosságban hogyan működik és mi a célja a háttérhatalomnak VALÓJÁBAN*.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__103..


*sokan mondanak sokfélét ezerféle összeesküvésről, de ilyen logikus, lényegretörő, tiszta képet sehol sem kapsz, mint a Játékneve blogon.

2020. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#2-es

Köszönöm az értelmes választ. Igen, tisztában vagyok vele, mit jelent az 5G. Azzal nem voltam tisztában hogy miért hozzák ezt összefüggésbe a koronavírus gócpontjaival. Állítólag Wuhanban is azért “tört” ki a vírus mert ott is van valamilyen 5G torony. Nem találni erről semmi hiteles infót, persze, ezért nem is tartom fontosnak, csak mondom, hogy értsd, innen szedtem ezt a hülyeséget 😃

Viszont! Itt ahol élek, náluk tavaly kezdték el bevezetni az 5G techológiát, meg hát úgy tudtommal a világon mindenhol az elmúlt években, főleg a vírus kitörésével egyidejűleg. (Nem állítom hogy így van,nincs róla pontos infóm) Nálunk egy torony van az országban, és a hatókörén belül van a vírus gócpontja. Ezért nálunk most emiatt pánikolnak az emberek, meg állítólag az olaszoknál is ugyanez a helyzet. De nem értek hozzá, ezért is kérdezlek titeket.

Ezzel a világösszeomlással kapcsolatban, meg én is mindig ezt hangoztatom, hogy nem értem miért lenne érdeke a “gonoszoknak” kiirtani a világot, mikor rajtunk élősködnek, belőlünk lettek milliomosok, semmi értelme nem lenne minket eltüntetni. Ha pedig tényleg ez lenne a terv, akkor nem hiszem hogy udvarias módon, szép lassan a háttérből tennék ezt, mikor egy pillantás alatt eltüntethetnének egy atommal, és meg van oldva. Az ilyen emberek akik állítólag titokban mérgeznek minket, nem hiszem hogy aggódnának azon hogy fellázadunk vagy bárhogy megvédhetjük magunkat, ezért ha akarnának már rég kiirtottak volna mindenkit.

Ja és félreértés ne essék, nem követek ilyen álhíreket, ezeket konkrétan az itt lakóktól hallom az ismerősi körben. Utánanéztem neten, kerestem videókat,cikkeket ahol elmagyarázzák hogy igazából mi a helyzet, de semmi értelmeset nem találtam csak egy csomó óvintézkedést meg kézmosó videót. Tehát anniyra nincs elterjesztve ez a hülyeség, de láttam pár cikket az 5G és a vírus témával, szóval ezen tényleg agyalnak emberek.

2020. márc. 27. 11:36
 7/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
De miért kell mindig a negatív oldalát nézni, hiszen ha már rezgések, akkor lehetne jó hatással is, nem? Ezzel az erővel minden éterben lévő hullám negatív az emberekre és nem lehet kikerülni, nem beszélve a mikrohullámokkal, amik a műholdakról jönnek és lefedik az egész földet.
2020. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Halálozási ráták

SARS 10%

MERS 30-40%

2019-CoV: 2-3%


Ezekhez képest a mostani új koronavírus (2019-nCoV) egy viszonylag "gyenge" vírus. A fentebb már említett két sokkal veszélyesebb járvány idején vajon miért nem hirdettek azonnal veszélyhezetet a kormányok??? Nem nehéz kitalálni, hogy valami nagyon nem stimmel, ami mostanság a világon zajlik. Az amúgy is felsőbbrendűségi komplexusban szenvedő, degenerált elitnek köszönhetik az emberek a jelenlegi áldatlan állapotokat. Gyakorlatilag nem sok jelentősége van annak, hogy mely elitekről van itt pontosan szó (bár jó párat meg lehetne említeni akiket össze lehet kapcsolni a koronavírussal), kik vannak emögött, ki kinek az érdekeit kéviseli, de egy biztos nem véletlen az ami manapság zajlik. Ha igazak az előrejelzések, akkor ennek a lényegét úgy lehetne összefoglalni, hogy: burkolt népirtás zajlik, ami a leggyengébb rétegeket érinti. Az eszetlenül maradj otthont harsogók több kárt okoznak, mint hasznot, mivel ezeket a leggyengébb (anyagilag instabil) rétegeket hosszútávon egyértelműen kivégzik. Bárki, aki azt hangsúlyozza eszetlenül, hogy mindenki maradjon otthon az egy felelőtlen és kegyetlen ember. Ilyet kijelenteni csak abban az esetben szabadna ha egyúttal fizetik a napi megélhetésüket a leggyengébb rétegeknek ami ugye milliókat jelent. Az egész a népirtásról (szándékos népességcsökkentésről), pénzről és a hatalomról szól. Ráadásul ezekután még könnyebben megtudják majd figyelni az embereket magyarul durván csorbítva lesznek az alapvető emberi szabadságjogok.


Ráadásul még nem beszéltünk az eboláról, aminek a halálozási rátája 50-90%! Nem mellesleg a világ legpusztítóbb járványa a mai napig a TBC (tuberkolózis), aminek következtében évente másfélmillióan halnak meg és még serm húzzák a vészharangokat a kormányok. Minden jel arra mutat, hogy a kornavírus miatt bevezett azonnali veszélyhelyzetek, maradj otthon kampányok, szükségállapotok, kijárási tilalmak szinte azonnali bevezetését semmi nem indokolta. A mostani járvány mögött egészen más aljas, alattomos okok húzodnak meg, amit a kormányok nem árulnak el az embereknek.

2020. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 -as Ez a legjobb videó amit ma láttam! Köszi!
2020. márc. 27. 23:00
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

"Miért ott van a legtöbb beteg ahol az 5G tornyok vannak?"


A sűrűn lakott területek lefedettsége a legnagyobb, ergó ott van a legtöbb torony. És hol van a legtöbb beteg? A sűrűn lakott területeken.

2020. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!