Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit csinál otthon mostanában?

Ki mit csinál otthon mostanában?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggel takarítok, kb 9-19 között dolgozok egy kisebb ebédszünettel, este pedig filmezek vagy amihez épp kedvem van.
2020. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a szokásos házimunkát elvégzem, tanulok (egyetemista vagyok) és a maradék sok időben meg eddig a tervezett filmeket, sorozatokat néztem, amire nem volt időm már egy ideje
2020. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itthonról dolgozom, közben takarítok, főzök, horgolok, a gépemen rendet rakok, tv-zek
2020. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy dolgozok, mint máskor, csak a munkaidő kicsit kötetlenebb.

Mellette van egy kis plusz időm mozogni (reggeli jóga vagy kocogás), illetve a nagyon gyors házimunkák amikre nem kell sok időt szánni (pl mosás, főzés, mosogatás) néha beleférnek a munkaidőbe... Munkaidő után ugyanúgy telnek a napjaim mint bármikor máskor.

2020. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit eddig is, azzal a különbséggel, hogy csak a fontos dolgok miatt megyek utcára. Baba mellett vagyok otthon. Ha épp van időm, varrogatok, olvasok, netezek, kertészkedek.
2020. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi hasznosat. Elterveztem, hogy majd nyelvet tanulok, könyvet olvasok, sokat sütök-főzök, edzek. De semmihez sincs motivációm a bizonytalanság miatt. Nem tudni, meglesz-e még a munkahelyem a járvány után, mekkora válság jön. Most ilyen bizonytalan jövőkép mellett kinek van bármi kedve is bármihez?
2020. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A házimunka és a bevásárlás mellett azt, amit egyébként is, de most sokkal ráérősebben: olvasok, sorozatozok, albumokat hallgatok, neten ismerkedek, meg beszélgetek a barátaimmal.
2020. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, tv-zés, dolgozás, takarítás, jövőtervezés, GYK-zás.
2020. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dolgozom. Mivel nem kell beutazni nyerek kb. napi 1 órát. Ezt sorozat darálásra fordítom. Van egy csomó, amit már rég meg akartam nézni, csak nem volt időm.
2020. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!