Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják azt páran,...

Miért csinálják azt páran, hogy azt mondják, hogy: “Kérdezni szeretnék pár dolgot! ” Azt mondom rá, hogy oké, majd válaszként azt mondják, hogy: “ahh nem fontos, mindegy”?

Figyelt kérdés
Ennek mi az értelme😂
2020. márc. 27. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert neha amikor kinondunk vmit az agy atgondolja az egeszet összeallitja a reszleteket es levön vmi konkluziot mindezt egy pillanat alatt es megesik higy targytalan is lesz a kerdes vagy inkabb megsincs kedve azt fejtegetni meg velemelyedni mert mondjuk jött egy masik ötlet hogy inkabb mast csibal mason agyal tema egy idöre vagy alapbol ejtve.


Az emberi agy egyetlen pillanatban millio mindent kepes racionalizalni.


En pl pànikban amikor felre küldtem valakinek egy sms t masnak ment mint akinek szàntam, a pillanat törtresze alatt rajöttem arra hogyan kell visszavonni egy kiküldött sms -t!!

Hirtelen mindent összevissza pötyögtem es nem kapta meg az illetö csak a szöveg elejét. Azt sem tudom hogy csinaltam!


Söt. Videok is vannak arrol hogy ģondolkodas nelkül is milyen reflexekre keoes az ember amit atgondolva meg sem tudott volna csinalni es hüledezik az is aki latja!

2020. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoval mig elmegy egy sms miutan a küldesre nyomtal azon a pillanaton belül mig nem ér oda, rajöttem arra hogyan vonjam vissza


Màsok is meseltek mar nekem hasonlokat pl bunyo közben. Hogy egyetlen pillanat alatt olyanokra képesek amit sajat maguk nem hittek el magukrol.


Az agy többmindent tud többmindenre kepes mint amit mi el tudnank hinni magunkrol.

2020. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jo de érted...ha valaki leírja neked, hogy:

Szeretnék pár dolgot kérdezni, akkor egyáltalán miért írja le az üzenetet, ha mégsem. Azért írta ezt, hogy megkérdezzen valamit, ami foglalkoztatja. 2mp után meg, amikor leírom, h oké meg már nem fontos?🧐🧐🧐

2020. márc. 27. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.atgondolta.
2020. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De akk meg törölje ki az üzenetet mire meglátom 😄😄ah mindegy


Köszönöm a választ

2020. márc. 27. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs, de nekem még sose mondta senki ezt.:)
2020. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

Elküldött üzenetet nem lehet törölni.

2020. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azon az appon, amin beszélünk, lehet :)
2020. márc. 27. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Van sok ember, aki nem gondol bele a kérdésébe rendesen, és előbb szól vkinek, akiről tudja, hogy segíthet, és aztán gondolkodik. Van egy kollégám, akinek pont ezért nem is szoktam válaszolni azonnal, mert az esetek 70%-ában 10-15 perccel utána rám ír, hogy közben rájött, sztornó :D. Ő az esetek többségében konkrétan nemhogy nem is gondolja át a dolgot, de még el se olvassa rendesen az anyagot, e-mailt, amivel kapcsolatban kérdez, és miután nekem szól, jön rá, hogy félreértette :D.
2020. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!