Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a nők a szegény...

Miért nézik le a nők a szegényeket?

Figyelt kérdés
Sőt már az átlag embert is.ha öreg az autód, vagy nemteheted meg hogy szórd a pénzt, vagy csak a szülök szegények. Vagy nem örökölsz lakást. A szegényesebb körülmények miatt lenézik az embert és levegőnek nézik meg hüjének.elején igy úgy azt mondják nem a pénz számit aztán idővel csak kibukik hogy az ami számitana inkább meg az elvárásaikhiz igényeikhez az kell. Nemkevés pénz.ti is voltatok már ilyen nővel?

2020. márc. 27. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
93%
Ne általánosíts, azért mert te kifogtál pár ribit, még nem ők vannak többségben...
2020. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
93%
Hát én jó pár csóró nőt ismerek én voltam úgy, hogy egy hétre 1000 forintból kellett megoldanom a kajámat. És volt, hogy minimálbér alatti összeget kerestem napi 10 órás munkával. De azért köszi...kíváncsi vagyok, te dolgoztál-e valaha életedben, hogy így osztod az észt másokról.
2020. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
57%

Én meg az ilyen nőket nézem le. Szar lehet folyamatosan a pasik pénze után lihegni. Az eszükbe sem jut, hogy saját maguknak teremtsék meg a jólétet? El sem tudom képzelni, hogy így éljek! Eltartom magamat, nem szorulok rá arra, hogy a pasim gazdag legyen.


VISZONT


Ez is gáz, mert én nem hagyom, hogy eltapossanak, nem vagyok senki szolgája és csicskája, ami ugye az urak többsége számára szintén nem opció.

Még jó, hogy én találtam egy normális párt magamnak!

2020. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
98%
A napi "gazdag pasit akarnak a nők" e kategóriára optimalizált változata. Mindig olyan a világ, amilyen szegmensét akarod látni, ahogy megfogalmazod... Van ilyen és van olyan ember is, van ilyen és van olyan nő is...
2020. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézik le őket, csak nem kezdenek velük, ha akad lóvésabb. Az a szerencsénk nekünk csóróbbaknak, hogy sokkal kevesebb a gazdag pasi, mint a rájuk vadászó nő :-D
2020. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a tények amiket irtam. Tapasztalat... és sok ilyen van. És dolgozó ember vagyok világ életembe dolgoztam kőkeményen mert nekem nincs kire es nemis lenne pifám támaszkodni senkire. Ja es nem aranyásó vagyok. De sok nő az.huncut kamus aranyásó haszonleső ribik.
2020. márc. 27. 16:57
 7/105 anonim ***** válasza:
100%

"(...)levegőnek nézik meg hüjének".


Kiégtem.

2020. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
8%

Nem nézik le!

Csak éppen nem veszik emberszámba.

Vagyis nem lenézik, hanem átnéznek rajta...

2020. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
97%

Ne általánosítsd a tapasztalataidat.

Ha a pénzre mennék, akkor már tegnap kerestem volna valami sugar daddy-t, és nem a barátommal lennénk együtt már lassan öt éve.

Vannak ilyen nők, de nem messze mindegyik.

2020. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:
Jó a 99%ból talan 1% az amelyik nem a pénzt nézik. De hogy sziv és lélek az nincs ugyanilyen százalékba bennük az a érdekség velejárója. Ez a veszélyes nem a covid19.
2020. márc. 27. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!