Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mikor jöttél rá, hogy...

Te mikor jöttél rá, hogy semmi értelme?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 25 éves. Bő két éve vagyok depressziós. Voltam tehetősebb és voltam szegényes. Voltam szingli és foglalt. Voltak barátaim és voltam egyedül. Dolgoztam is és tanultam is. Otthon is ültem, meg buliztam is. Semmi nem tud boldoggá tenni. Értem el dolgokat, de semmi értelmét nem látom. Nem hiszem, hogy a következő 25 évben bármi olyan inger tudna érni, ami miatt megéri várni. Ki vagyok égve. Mit gondolsz?

2020. márc. 27. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lényegtelen, mi történik körülötted, ha benned ugyanaz zajlik.
2020. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha így áll, akkor szerencsétlen ember vagy...
2020. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Amikor elolvastam a kérdést
2020. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Sosem jöttem erre rá, mert én nem vagyok depressziós.
2020. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 16 évesen. Most 23 vagyok...


Ugyanazt gondolom. Volt egy két sikerélményem azóta, de végül mindegyik sikerélményem után rá kellett jönnöm hogy a siker elérése előtt túlgondoltam, túlbecsültem annak a valaminek a jelentőségét.


Ma már semmibe nem nézem az egyetememet, és belátom hogy a párkapcsolatom ami annyi érzelemmel és örömmel indult, csak keserűséget, bizalmatlanságot és fájdalmas tapasztalatokat hagyott bennem.

2020. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23 éves korom környékén. Aztán kilábaltam belőle pár év alatt. De most 30 fölött látom megint csak, hogy teljesen felesleges az egyéni, önző célokon kívülre tekinteni.


pl annak van értelme, hogy megtanulok angolul.. mert véges mennyiségű időt kell csak belepumpálni és 100%os hasznom van belőle. ezt a tudást senki nem fogja elvenni tőlem, vagy hogy sportolok, mozgok, stb.


Viszont nem látom az értelmét a párkapcsolatba történő idő/pénz/energia fektetésébe, hisz környezetemben 8-10-15 éves kapcsolatokat rúgnak fel, mondva csinál indokokkal a felek.. és 2-3 hétre rá, már mindegyik a másik, új párkapcsolatában csücsül... nevetségesnek tartom, hogy ilyen könnyen túllépnek egy évtizeden. Minek

töltsek valamivel időt, ha az bármikor eltűnhet az életemből beleszólásom nélkül, akkor is ha én mindent "jól" csinálok?

2020. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még az eszemet sem tudtam, már akkor rájöttem. Mindig is tudtam... :(
2020. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!