Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi, vagy milyen módszer...

Kinek mi, vagy milyen módszer segített kilábalni a szorongásból? Pl. : Egy könyv, Jóga, tánc, egyéb hobbik.

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Memék és sport, edzés, illetve barátok.
2020. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Frontin
2020. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Különböző módokon terelem el a figyelmem attól ami nyomaszt és nincs lehetőségem szembeszállni vele. Sokat pihenek, egy hatalmas kuckót rendeztem be a szobámban. Sokat szoktam rajzolni is, főleg földöntúli világokat, bolygók elképzelt tájait, ilyesmi. Segít újrarajzolni a világot magam körül.

Továbbá imádok nassolni, mindent, tényleg mindent.. :)

És van egy perzsa cicám akiről gondoskodom, ő akkor is szeret ha kissé morcos vagyok.

Olvasni is szoktam, főleg filozófiát, Nietzsche, Feuerbach, Heidegger és egyéb más neves filozófusok munkáit.

2020. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Crossfit ❤️ és kiírtam magamból regény formájában
2020. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden olyasmi jó, ami nem arról szól, hogy agyalok. magyarul eltereli a figyelmet. Motor szerelés, írás, olvasás, sport.
2020. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haha... semmi. Most tervezek egy nagy sírást, hogy valamennyire lenyugodjak.
2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csoportdinamikai tréning, szembenézni önmagaddal, a félelmeiddel.
2020. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a csoportdinamika árazás tekintetében elég szépen el van szállva
2020. márc. 27. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Edzés egész jó ebben, legalábbis férfiaknál jó levezetni vele a stresszt és önbizalmat építeni. Ad egy kis plusz fegyelmet és célt az életednek, ami jó dolog ha egész nap be vagy punnyadva és depressziós vagy.
2020. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közösségi média, híradó/hírek olvasásának elhagyása. Montázsokat készítek képekből a telefonomra amiket nézegetek ha rámjön és nem vagyok otthon. Mindig eltereli a figyelmem és megnyugtat. Ja és éneklek magamban akármilyen ideges is vagyok :D
2020. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!