Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz ki máshogy?

Miért néz ki máshogy?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy néhány tinédzser úgy néz ki mintha kb 30 lenne, és fordítva is, néhány húszas éveiben járó babaarcú, kistermetū fiatalt meg gyereknek néznek?

2020. márc. 28. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom engem is felbosszant hogy 23 éves vagyok de az arcom miatt 15-nek hisznek. És ezért szidtak már le a helyen ahol dolgozom...

Nem sminkelek lehet ez az egyik hogy nagyon fiatalnak néznek. De könyörgöm lehet nagy mellem vagy rohadt széles csipőm de 150 centivel meg 50 kiloval nem vesznek komolyan

Ez meg a munkámra is ki tud hatni fogalmam sincs mivel tűnjek komolyabbnak vagy legalább annyi idősnek amennyi vagyok. Hát nincs kiélt fejem lehet ez itt az ok de inkább kérjék el a személyimet 35 éves koromig

De a 19 éves munka társam meg 35-nek néz ki hát kösz :D A szomszédom akivel egy iskolába jártunk a huga most 14 éves és 28-nak néz ki sóval valami tényleg furcsa

Nem vagyunk egyformák.

2020. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy mennyire vigyáz magára, mennyit foglalkozik/nem foglalkozik magával az illető.
2020. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy adottság szerintem én53 éves vagyok és nyanyának hívnak többen, de érdekes a lányom 28 éves lesz és ha cigit akar venni elkérik a személyiét, hogy van-e 18 éves és egy család vagyunk de ennyire különbözünk egymástól.
2020. márc. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!