Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem ide kérdést kiírni...

Szerintem ide kérdést kiírni sokkal időigényesebb, mint a Google-keresés. Miért itt kéreznek az emberek "Google a barátod" jellegű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen enm értem. Ide bejelentkezni, kérdést kiírni, megvárni, amíg válasz érkezik... Ennyi idő alatt hatszor rákeresel a Google-ban megtalálható dolgokra.
2020. márc. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem biztos, hogy releváns választ ad a net kismillió lapjainak valamelyike, másrészt van, ami egy adatot 10-féle képen ír. Másrészt miért gond az, ha emberi közeg megnyilvánulását szeretné valaki kérni?
2020. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Sokan nem tudnak angolul, ami a google keresés hatékonyságát brutális mértékben lecsökkenti. Ezen kívül sokann nem is tudják használni, nem tudják hogy és mire keressenek, milyen oldal a hiteles infó, mi az a kulcsszó ami az ő problémájukat leírja stb...

Aztán persze vannak dolgok amit hiába google-zik ki valaki, mert egyrészt egy magyar specifikus probléma, másrészt alig van infó neten hozzá, vagy nagyon nehezen található meg.

Én ezeket veszem észre leginkább.

2020. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert a legtöbb személyes probléma, amire a Google nem tudja a választ.
2020. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kérdező a "Mikor született Brad Pitt?" Kategóriájú google első találatos kérdésekre gondol, amihez csak a nevét kell beírni, nem kell túlgondolnotok. Szerintem legtöbbször csak azt akarják érezni hogy valaki törődik velük azáltal hogy válaszolnak nekik
2020. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 4-es, igen, így van, erre gondoltam. Nem a véleménykérős meg a saját tapasztalatot kérő kérdésekre. Többen, például a 3-as erre válaszoltak. Az jogos, hogy sokan nem tudnak angolul, erre a problémára nem gondoltam. De mégis a 4-es volt, aki tényleg jól értelmezte a kérdést. Lehet, hogy azt akarják, hogy törődjenek velük. Én furcsálltam, mert azt hittem, lustaság az oka, miközben ez nagyobb "erőbefektetés".
2020. márc. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!