Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi nem tetszik abban sokaknak,...

Mi nem tetszik abban sokaknak, ha valaki maszkot visel az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom , alább is van egy hasonló kérdés meg vagy úgy ezret feltettek, de én ma voltam kint először maszkban . Eddig nem tartottam fontosnak , csak mikor már kezd durvulni a helyzet , és itthon az most jött el . De úgy nézett rám a többség mint akik még életükben nem láttak fehér embert. Akár véd a vírustól , akár nem, pszichés alapon megnyugtató ha az emberen valami kesztyű van és ott a száján a maszk is minthogy szabadon legyen az egész arc. Mégis a többség inkább kockáztat és nem tesz semmit azért, hogy elkerülje amit el lehet. Mert a fejében van a saját véleménye és kifejezi röhögéssel, pofavágással, etc .. ha ennyire nem tetszik nem kötelező nézni, én rá se nézek senkire aztán így nem látom ha pofákat vág , vagy röhög . Ennyire nincs a többségnek élete , hogy azon csámcsog ki mivel védekezik ?
2020. márc. 28. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

És neked van arra energiád, hogy mások véleményével és megnyilvánulásával foglalkozzál?

Remélem az immunrendszeredet is erősíted és nemcsak szájmaszkot és kesztyűt használsz.

2020. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván az embert akarva akaratlanul megtalálják a bámuló tekintetek mikor kikerülöd a másikat a boltban etc... és ilyenkor észrevenni ahogy bámulják a másikat . Mintha valami szenzáció lenne , hogy maszk van rajtad ..
2020. márc. 28. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Amiért fordítva is úgy néznek az emberre.

Ilyen helyzettel a többség nem találkozott, rengeteg az álhír, fals információ, stb.

2020. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

#2

És akkor mi van, ha megbámulnak? Akkor órákig ezen kell pattognod? Hisz még kérdést is írtál ki róla, tehát ezen rugózol már nem tudom mióta.

Miért nem lehet figyelmen kívül hagyni és elengedni mások véleményét ezzel kapcsolatban?

2020. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Melyik városban élsz? Itt Budapesten, ha vegyvédelmi öltözékben sétálgatnál, az sem érdekelne senkit.
2020. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én tegnap sárga gumikesztyűt vettem fel bevásárláshoz, többek között mert ekcémásodásra hajlamos a kezem és tiszta seb (sima eldobható gumikesztyűm elfogyott, régebben hordtam olyat járvány előtt is, ha nagyon durván sebes volt a kezem).

Úgy néztek rám mint a véres rongyra, de legalább kerültek is. :D

2020. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja és kisebb település.
2020. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5


Ez egy nyomorult kisváros ... :-D


Amúgy nem , nem rugózom rajta , csak az emberek nemtörődömségéből fakadó feusztráltság amit kivetítenek azok felé akik védik magukat még ha szerintük xart se ér a maszk .

2020. márc. 28. 21:37
 9/12 A kérdező kommentje:
* frusztráltság
2020. márc. 28. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha állításod szerint nem rugózol rajta, akkor a kérdést milyen megfontolásból írtad ki?

A kérdést kiírtad, tehát a téma foglalkoztat téged, ergó, mégiscsak rugózol rajta.

2020. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!