Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha senkire sem lehet újjal...

Ha senkire sem lehet újjal mutogatni hogy "Ez miattad volt! " azt egyes emberek miért nem tudják kibírni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitívek.
2020. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért? Ha valaki csinál valamit, amiből nekem lesz bajom, akkor igenis rá fogok mutatni, hogy ez az ő hibája. Ha háborog, ha nem. Vagy nincs felelősségvállalás, vagy hogy gondolod?
2020. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, és nehéz. Igen, így nincs felelősség vállalás. De ha meg általánosságban "mutatunk" valamire rá, akkor meg elkezdődik a társadalmi nyomás, hogy csak azért is legyen már valaki kinevezve "erre a bajra", és akkor csoportok, közösségek, stb.-k lesznek porondon okkal-ok nélkül.

Szóval nem jó semmi sem.

2020. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De attól, hogy az emberek birkák, és képesek bármilyen vöröshajú nőt elégetni csak azért, mert egyikük boszorkány, attól még az az egy valaki boszorkány marad. És mi lesz azzal, akinek ártott? Nem kell általánosítani, ez tény, de a bűnös az attól még bűnös.
2020. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Én bárkire képes vagyok rámutatni az ujjaimmal
2020. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pl. most van ez a koronavírus ami egy járvány, egy járvány mindig a semmiből jelenik meg bármilyen ok nélkül, a magyar emberek viszont egyből újjal mutogatnak kínára és próbálják minél inkább hibáztatni őket hogy jobban érezzék magukat.
2020. ápr. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!