Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül vagyok. Hogy másszak...

Egyedül vagyok. Hogy másszak ki ebből az útvesztőből?

Figyelt kérdés
Valahogy azt érzem, senki sincs mellettem. Nincs egy igaz barátom se, nem vagyok fontos senkinek. Mit csináljak hogy ez változzon? Egyszerűen azt veszem észre hogy én próbálkozok mélyebb kapcsolatokat kialakítani, de mindig mást helyeznek előtérbe akármennyire teperek. Belefáradtam, de akkor is iszonyú rossz érzés, hogy senkinek se vagyok az első helyen. Akármennyit adok a másiknak, a töredékét se kapom vissza. Mit kéne csinálnom? Hagyni az egészet vagy mégjobban próbálkozni? Nem tudom, de egyszerűen annyira fáj és rosszul esik hogy ennyire semmibe vesznek..

2020. márc. 29. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonlóan érzek, írj nyugodtan, szeretnék őszinte barátságokat kialakítani.
2020. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy valami pedofilba fuss itt bele!

Nem lehet, hogy túl sokat adsz és túl sokat is vársz vissza? Hogy nem hagysz időt semminek? Van tartásod? Van kiállásod, önálló akaratod, vagy csak kergeted a figyelemért az embereket? Valami hibádzok és nálad. Mert aki ennyit próbálkozik, kizárt, hogy ne legyenek barátai.

2020. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok.
2020. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22:30

Nem várok el túl sokat szerintem, mert amit adnak az szinte a nullával egyenlő. És nemhiszem hogy túl hamar várnék eredményt, a baráti körömmel már évek óta alkotunk egy társaságot, de mindig én vagyok úgymond aki ki van nézve, csak akkor vagyok jó ha nincs más vagy valami segítség kell vagy ilyesmi.

2020. márc. 29. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Élj függetlenül.
2020. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Itt vagyok 25 évesen igazi barátok nélkül. Volt egy barát, de pont az történt, amit te is leirtál. Én igyekeztem mindent Meg adni de vissza semmit sem kaptam, semmi empátiát ha nekem volt valami gondom és lelki támasz kellett volna.
2020. márc. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vegyél el feleségül.
2020. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Írj ha gondolod! :)
2020. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 27 vagyok,de szinte mindig is problémám volt ez.Rengeteget sírtam emiatt.Soha senkinek nem voltam igazán fontos(mármint barátokra gondolok)ha el szerettem volna menni valahova,egyszerűen nem tudtam sosem,mert nem jött velem senki.Én úgy érzem pedig hogy teljesen nyitott vagyok új barátságok köttetésére,de mégsem..még a régi barátaim is lemorzsolódtak.Párkapcsolatokban sem vagyok szerencsés...
2020. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!