Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípus a veszélyese...

Melyik embertípus a veszélyesebb vagy félelmetesebb az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

Szigorúan elméleti a kérdés, hozok egy egyszerű példát, hogy jól érzékeltessem.


Munkahely, új kolléga érkezik, tegyük fel, hogy egy alacsony iskolázottságot igénylő, rossz munkahely alacsony értelmi színvonallal. Na, az első egy-két nap folyamán a helyi kötekedő akárki (tegyük most fel, hogy nem rúghatják ki, legyen ő egy bebetonozott szemétláda) nekiáll az új embernek, kóstolgatja.


"A" ember a parkolóban nekiesik, vagy talán még bent a munkahelyen, eltöri a lábát, néhány bordáját, majd addig rugdossa, míg másnak kell leszedni róla. Esetleg egy boxerrel széttöri az állkapcsát, ilyenek.


"B" ember nem reagál semmit, max mosolyog magában mikor nem látják, majd munka után, mikör a kötekedő távozna, látja, hogy mind a négy kereke ki van szúrva, és egy szép kis cetli van a szélvédő törlője alá téve valami kis verssel, amitől leveri a víz is.


Sarkított példák, de értitek mire gondolok, csak jobb mintha azt írtam volna hogy izomgép vs pszichopata, de lényegében erről van szó. Melyik a félelmetesebb, kitől érdemes jobban tartani?



2020. márc. 30. 18:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, nagyon hálás lennék, ha valaki ki is fejtené 1-2 mondattal hogy miért :) Mennek a zöldek a hasznos válaszokért!
2020. márc. 30. 18:21
 2/13 A kérdező kommentje:
Még valami: A pszichopatát nem szó szerint értem. Inkább a csendes bosszúálló fajta.
2020. márc. 30. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Egyértelműen az A.


A B nem "pszichopata" hanem egy gerinctelen kis dupla nulla.

2020. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hollófernyiges ***** válasza:
94%
A különbség az hogy az egyik esetben öt év börtönt kapsz, a másikban pénzbüntetést garázdaságért. A kollégáiddal való viszony miatt egyik esetben sem kell aggódnod, mert kirúgnak, mint a szél.
2020. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Most komolyan, szerinted? Az "A" egyértelműen elmegyógyintézetbe való háborodott őrült. Nem is értem a kérdést. Vagy te élveznéd, ha ezt megcsinálná veled valaki?
2020. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Számomra nehezen összehasonlítható, az "A" emberke megy a böribe, mert egy makákó intelligenciája édes kevés ahhoz, hogy tagja lehessen a társadalomnak.


A "B" verzió érdekesebb, unaloműzésre jobb elfoglaltság.

Félelmetesnek nem mondanám, mert akkor sz-atop szénné az ilyen sunyi kis f-t amikor akarom, de legalább lehet vele játszmázni. Megy vele az idő.

2020. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mit élveznék? Dehogy :D Csak eszembe jutott, gondoltam megkérdezem, hogy mit gondolnak róla az emberek. Semmi vágyam vagy ilyesmi nincs, az kéne még.


Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek. Kirúgják minden esetben, az tiszta. A vélemények megoszlanak azt látom. Még várok válaszokat nagyon szívesen :)

2020. márc. 30. 18:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagy dilemma nekem is egyébként, de én a B ember felé hajlok. Csak rémisztőbb, ha mondjuk nem tudom mikor kever valami gyógyszert a kajámba, vagy bármibe. Kicsit megszaladt a fantáziám, de végülis az ilyen elmélkedésre (is) van az oldal. Köszönöm a választ!
2020. márc. 30. 18:37
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a második ijesztőbb, amolyan "csendes gyilkos". Mindenesetre az elsőt is el kéne küldeni pár évbe valami jó kis gulágba, az ilyen csak addig erőember, amíg egyszer nem talál magánál erősebbet.
2020. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
A bebetonozott szemétláda, aki kóstolgatja a másikat, az senkit nem zavar?
2020. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!