Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen helyzetben ti elmennétek...

Ilyen helyzetben ti elmennétek takarítani havi netto 100 000-ért 8 órában?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Jelenleg 220e ft fizetésből számolgatnom kell ami fontos az elsők között van, utána jön a ruházat, és ami marad abból még rakjak el, és éljem ki magamat.

100 ezer forintért nem bohóckodnék, ha már kicsúszna a kezem közül az élet legalább, kockáztatnék a több pénzért.

2020. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Épp ez a baj hogy sokan elmennek ennyiért és ezért marad ilyen alacsony a bér.
2020. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez közalkalmazotti bér, ha nincs vírus akkor is ennyi a fizu náluk, s mivel most sokan keresnek melót, így sok választás nincs. Jelentkeztem én több helyre is pedig.
2020. márc. 30. 20:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Előtte én is sokkal többet kerestem, azért ilyen nehéz ez...emiatt tetem fel a kérdést. Kell a pénz, de nagyon-nagyon kevés. Még 6 órára is bóvli lenne
2020. márc. 30. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját szobámat is utálattal takarítom ki, szóval nem nekem való munka, főleg nem ennyiért. Egy sima gyárban többet fizetnek 8 órában, senki nincs rákényszerülve erre a takarítós munkára
2020. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég sokan vannak most ákényszerülve sz@rabbul fizető munkákra
2020. márc. 30. 21:01
 7/8 A kérdező kommentje:
*rákényszerülve
2020. márc. 30. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne munkám és nagyon kellene a pémz akkor elvállalnám és az első adandó alkalommal mennék magasabb fizetésű helyre.
2020. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!