Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy látjátok a korona...

Ti hogy látjátok a korona vírus helyzetet? Tényleg ennyire veszélyes vagy felnagyítják?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Felnagyítják persze, ez közelébe nem ér a kolera, pestis, vagy ebola járványnak, ezek kortól függetlenül öltek, most egy eleve beteg, öreg, gyenge immunrendszerű emberen miként tudnak segíteni? Ezzel a társadalomnak szembe kell néznie, hogy vannak a földön olyanok is akiket ez a megbetegedés megöl, ennyi az élet.

Az igazi tragédiák Afrikai területen voltak, ami most megy az bohóckodás, és az emberiség próba tétele, annyiból jó ez az egész helyzet, hogy fellélegzik kicsit a Föld ebben a pár hónapban, de utána az ember aki veszélyesebb és kártékonyabb egy vírusnál is, gőzerővel azon lesz hogy behozza valamelyest a lemaradást....

2020. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Persze, hogy felnagyítják! Mesterségesen létrehozott és "kiszabadult" vírussal megkreált forgatókönyv szerint zajlik az egész, mint egy könyvben vagy filmben. Cél a Föld gazdaságának felbolydítása. Következménye lesz sok-sok vesztes / betegek, nyomorba, kilátástalanságba döntött milliók / és aratnak majd bizonyos csoportok kik az egész mögött állnak.

Lehet összeesküvés elmélettel vádolni, szabad le is pontozni, de ezt nem csak én látom, hanem sokan mások, akik egy kicsit gondolkodnak és utánajárnak dolgoknak.

2020. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd az olaszokat, vagy a spanyolokat.
2020. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
61%

Itt Miskolcon már kezdenek ráunni az emberek.

Normális az autóforgalom, tele vannak az utcák.

Nem veszélyesebb mint egy megfázás, viszont éhenhalni senki sem szeret

2020. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

NEM NEM NAGYÍTJÁK FEL! Hogy lehettek ennyire hülyék? Miért olyan nehéz felfogni hogy ha nincsenek intézkedések akkor halom számra halnak az emberek? Jaaah és a kórházak mellé meg teljesen betelnek. Igen idősek halnak meg főként, de középkorúakkal is teli lesznek az intenzívek és ugyan úgy fiatal felnőttekkel is. Voltatok valaha intenzíven???? Tudjátok az milyen? Nekem párom töltött ott a h1n1 idején másfél hetet, majd 1 hónap rehabilitáció.


Arról nem is beszélve, hogy az orvosok, ápolók, mentősök a családjuktól elszakadva kell hogy dolgozzanak minden nap ameddig bírják ha betelnek a kórházak. A magas fertőzés veszélyről nem is beszélve, szóval bármikor el is kaphatják a vírust.

Szóval büszkék lehettek ott magatokra miskolcon, meg mindenhol máshol ahol nem tartjátok be az intézkedéseket, mert ezzel arcon köpitek a magyar orvosokat, ápolókat, mentősöket akik lehet épp a ti családtagotok életéért fog küzdeni. De főleg az ápolókat köpitek le, akik nevetséges pénzért dolgoznak ÉRTÜNK és egy ilyen helyzetben hatalmas szükség lesz rájuk. És nem fognak a vészhelyzet miatt több pénzt kapni, szóval ugyan úgx nevetséges összegért látnak majd el titeket a családjuktól távol.

Nem értem ezt miért nem lehet felfogni, akinek dolgoznia kell mennie az persze menjen nyugodtan, de aki csak úgy eljárkál ide oda, az egy idióta balf**z.


Ui:

-Bocsánat a kifakadásomért, de erre nem tudok már mit mondani. Én átéltem hogy a szerettem egy vírus miatt intenzíven volt, nem kívánom senkinek. Az orvosok meg nem becsülése csak hab a tortára. De főleg az ápolók semmibe nézése.

2020. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
De, felnagyítják. Az gondolom nem baj, hogy az össze influenzánk 5x annyi embert öl, mint a korona. Ez mellékes. De persze, fossunk a koronától. Mi lesz itt, ha majd egy olyan vírus tör ki, ami konkrétan öl is majd valakit? Mi lesz majd akkor a pánik? Erről ennyit. Arról nem is beszélve, hogy mi lesz, ha minden évben visszatér ez a korona. Minden évben megáll egy hónapra vagy akár többre is az élet? Az nagyon jó lenne.
2020. márc. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért problémás a dolog, mert van, akinél teljesen tünetmentes a dolog, és van, aki 3 nap alatt belehal.


Ismertek a hajlamosító tényezők, életkor, krónikus betegségek, de kivételek mindkét oldalon vannak. Az ember nem tudhatja, hogy apró nátha vagy lélegeztetőgép lesz a dologból.

2020. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös: te is hülye vagy akkor, mert neked más a véleményed. Mert a mi meglátásunk nem tetszik.
2020. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@5

Ismerősöm a megyei kórház ápolóiért felel.

Tudod mit csinálnak az emberek most? Zsugáznak

Nem csinálnak semmit, mert hacsak nem haldoklasz be sem mehetsz a kórházba...

Mi köze a koronának ahhoz, hogy nekem kilégzéses laktóz tesztre kellett volna mennem?

Elárulom, semmi.


Sokkal nagyobb baj, hogy leáll minden. Pl most voltam vért adni, mert már személyesen felhívják a rendszeresen adókat hogy annyira nincs vér műtétekhez...

Ismerősömnek egy fél éve kiírt ct-t mondtak le, ahol lehet kiderül hogy műteni kell. De nem mehet, mert pista bácsi talán tüsszent.

Igen, szar másfél hétig bezárva lenni intenzíven, voltam már. De az sem jobb hogy fél évig nem mehetsz ki, mert szinuszgörbén fog mozogni a betegség 1000 fő alatt.



Bezzeg svédországban korona partikat szervez a kormány, hogy mindenki kapja el, tüsszentsen jó erősen kilencet majd menjen vissza élni az életét

2020. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es: deee, mehetsz orvoshoz. Magánhoz, ha van pénzed! Ott fogadnak! Amúgy kívül tágasabb az állami intézményekben.

De a jelenlegi helyzetben a mindennapi kenyér a tét! Emberek vesztik el az állásukat, az ismeretségi körömben ewgymásután, az enyém is veszélyben van!

Én jövő héten megyek vissza egy orvoshoz, aki korábban is kezelt, privát, mert muszáj, nem mondhatom le, hát valahogy kinyögöm azt az összeget, remélem, nem kell már visszamennem egyhamar.

Nekem és anyámnak is, több vizsgálatra kellene mennünk a kórházba, időpontunk van, de lemondták!

Csak a kib*ott korona számít, aminek a halálozási aránya elenyésző. Amúgy szenvedjünk csak, kit érdekel, akár dögölj meg, másban, mert nem jutsz orvoshoz időben. Hulljék a beteg és a szegény!

2020. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!