Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok róla? Szerintete...

Mit gondoltok róla? Szerintetek pszichopata?

Figyelt kérdés

Tetszik egy csaj, de kicsit szeszélyesnek találom.

20 éves, első látásra eléggé bunkónak tűnik, sőt még talán másodra is. Eddig 2x találkoztunk és utóbbi óta naponta chatelünk, így kicsit “jobban megismertem”, persze biztos, hogy még mindig nem tudok róla egy csomó mindent, de nagyon jó fej, igaz kicsit érdekes a humora. Amit totál nem értek vele kapcsolatban és a Ti véleményetekre lennék kíváncsi; nem vesz részt publikosan a szociális médiában. Tehát adott egy normális 20 éves lány és annak ellenére, hogy kb. 4 évvel ezelőttig rendszeresen, azóta egyáltalán nem posztol képeket. Szerintetek miért van ez? Jó, persze, nem elvárás, sőt az se normális, hogyha valaki mindent kiposztol, de szerintem furcsa, hogy a mai világban valaki ennyire elhanyagolja az oldalait. (Mennyire groteszk már, hogy valaki azért számít furcsának, mert nem posztol semmit)


2020. márc. 30. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul gondolkodsz. Miért lenne ezél szeszélyes, vagy pszichopata?? Ez a normális, hogy ha nem tálal ki mindent az életéről.

Én se nagyon teszek ki semmit, csak ami nagyon nagy esemény. 💁‍♀️

2020. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért*
2020. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, összetévesztettél két fogalmat. A kérdés valójában az, hogy aszociális-e. A pszichopata / szociopata teljesen más fogalmak, szélsőséges pszichózisok (elmezavarok), amelyek másokra kiszámíthatatlanul veszélyes, gépies, ám viszonylag jól színészkedő, szociális szerepeit megnyerően játszó személyiséget takarnak.


A válaszom az, hogy ettől még nem aszociális senki. Főleg nem pszichopata. Sőt, manapság egyre többen térnek vissza a természetes életmódhoz, és keresik az ökológiai egyensúly visszaállításának lehetőségeit, életmódjukkal is (kevés digitális technika, gyakori természetjárással stb), főleg a mai fiatalokból kezdenek kikerülni ők. És ez volna a normális, meglátásom szerint. Persze hasznosak a számítógépek, de hát mindennek megvan a helye és ideje. A közösségi élet meg élőben normális, nem virtuálisan. Utóbbi módon inkább pótcselekvés, sajnos.

2020. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szociális média függő, kerüld...
2020. márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos, hogy emiatt pszichopata.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Nemhogy örülnél annak, hogy van végre egy normális lány, aki nem posztol folyamatosan magáról képeket, nem a közösségi oldalakon éli az életét.

Komolyan, hova jut ez a világ???🙁

2020. márc. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Valszeg taccsra vàgtàk az önbizalmàt es szegyelli magàt kitenni pl hogy mert neki nincs baratja vagy stb okbol.
2020. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit érdekel a szociális média. Lehet, hogy egy hót egyszerű élete van, és nincs mit kiposztolni.
2020. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, egy kicsit tulreagalktam a dolgot a kerdes kiirtakor. Valoszinuleg az utolso elotti valaszolonak van igaza...
2020. ápr. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!