Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit köszönhetsz a...

Mi az, amit köszönhetsz a mostani korona-helyzetnek?

Figyelt kérdés

Ne csak a negatívumokat nézzük.

Mik azok a pozitív dolgok, amelyek csak ebben az esetben történhettek volna meg?



2020. márc. 31. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Csend van.
2020. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 V. Hélix ***** válasza:
62%
A nagymamám akit az egész család utál nem zaklat minket, hogy menjünk hozzá vasárnapi ebédre. Azt most nem fejtem ki, hogy miért nem kedveljük, de meg van rá az okunk.
2020. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Mivel a Föld egyetlen olyan országában élek, ahol lexarják a koronát, így pozitívum nincs. Hacsak az nem, hogy MAgyarország milyen flottul kezeli a helyzetet és büszke vagyok. megyek melózni,bele a sűrűjébe, védelem nélkül a betegekhez, a gyerek iskolába és cseszhetjük a hazautat, egy örökkévalóság után. Bocs,tudom,nem ilyen választ vártál..
2020. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Elkezdtem újra makettezni, home office
2020. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Több idő van a gyerekekre, tiszta a levegő.lehet pihenni annak aki agyon dolgozza magát.Gyógyul az ózonréteg
2020. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése: többet GYK-zok, van 1-2 személy, akivel itt tudok beszélgetni. Más nem.
2020. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Én sajnos semmi pozitívat nem látok a dologban.
2020. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Végre nincs rohanás, pihenhetek is. Rámfért már!

Mivel nem járok melózni, kevesebb kaja kell, alig vásárlok, nem költök sokat.

Végre van időm a lakást is jobban kitakaritani, selejtezni. Hogy a fáradt zombi ne éljen disznoolban.

2020. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
rajottem hogy a szivem melyen imadom a hugomat és meghalnek ha elveszitenem...azota sokkal kedvesebb vagyok vele..(eddigse voltam gonosz csak na..) 22N / 10L
2020. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Csend van, mert bezárt az a szórakozóhely, amit pár hónapja nyitottak a lakásunk alatt. Több időm van olvasni, kevesebb pénzt költök.
2020. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!