Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Rubint Réka jól...

Szerintetek Rubint Réka jól neveli a gyermekeit?

Figyelt kérdés
Először is igazából semmit nem tudok a családról és a szokásaikról, csakis amit a médiában látok. Viszont sokszor felmerül bennem a gyermekeit (főként a lányát) látva, hogy vajon megfelelő értékrendet közvetít-e nekik. Nyilván nincs azzal gond, ha a gyermekeit egészséges életmódra neveli, de szerintetek ez nem túlzás már egy kicsit? Hogy a lánya kb. kórosan sovány, az egyik (kis)fia meg eszméletlen izmos.Bár mivel a sport szeretetét látják otthon, lehet hogy szeretik csinálni, nem tudom, de szerintem van egy határ. És nyilván mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy jónak látja,de több millióan követik őket és adnak Réka szavára, viszont én nem vagyok benne biztos hogy megfelelő értékeket közvetítenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2020. márc. 31. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem láthatunk a dolgok háttere mögé, de szerintem rossz példát közvetítenek, Mert egyébként is meg van szokva náluk az hogy a szüleik híresek, közismertek, És ha jól tudom ők is eléggé jelen vannak a szociális médiában mint fiatal "celebek".


Az alap értékrend nem biztos hogy jó. Nagyon jól és nagyon rosszul is elsülhet mire teljesen felnőnek.

2020. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Én sem tudok sokat róluk, a nevelésről sem. Inkább azt furcsállom, hogy a lány tizen x évesen olyan képeket tesz fel instagramra amint telibe a feneke van fotózva tangában stb.. nem csak visszataszító de veszélyes is lehet ez..

Na mindegy is ő dolguk, nem rám tartozik, de én ezt nem engedném a saját gyerekemnek

2020. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A lánya nem kórosan sovány. Sok vékony lány ilyen alkat fiatalon. A fia kicsit husi volt, nem erőltették rá a sportot. Nyilván abva a korba lépett, amikor már saját magát érdekli. Legkisebb fiú is husi kicsit, nem éheztetik.

Nekem úgy tűnik, hogy szép család, szeretetben nevelik őket.

Pedig nem bíron őket a 'munkásságuk' miatt.

2020. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Az hogy milyenek lesznek a gyerekek felnőttként sokban CSAK rajtuk múlik. A nevelés ad alapot, de az képlékeny.
2020. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem jó kis család, nekem szimpatikus anyukaként, meg egyébként is. Nagyon bírom az ilyen életigenlő, energiabomba embereket.

A kislány nem sovány, ez egy tininél teljesen okés kinézet. Van női formája, tuti nem koplal vagy ilyesmi. Én is így néztem ki tiniként. Ez amúgy azért szerencsés, mert most 50 évesen is irigylésre méltó a formám (persze sportolok is). Ajánlom minden fogadd el magad dagadék tininek figyelmébe!

A nagyobbik fia kb. a fiammal egyidős és pont így néz ki, az én gyerekem teste is. Izmos, mert sportol. De ez a punnyadt, nassoló átlagnak már túl izmos, mert csak a saját csoffadt testük az összehasonlítási alap.

A kicsi fia kicsit még babahájas, az én kisebbik fiamon is van még. De a Réka nagyfia is így nézett ki korábban, tehát tuti majd kinövi a kis párnácskákat.

Szerintem teljesen okésak, csak a sok frusztrált nyomi rajtuk éli ki magát.

2020. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. márc. 31. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
5-ös.Te nem a Réka vagy?
2020. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha az én tizenéves lányom így kur válkodna a neten elsüllyednék szégyenemben!
2020. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

5. Vagyok. És nem Réka. :D

Nem eszem az update kajáit, a tornáin is túl vagyok már.

Semmi közöm hozzájuk, csak a két fiam hasonló korú az ő gyerekeivel és a felfogásom élet és sport szeretetem hasonló az övéhez.

Ezért szimpatikus, mert hasonlítunk.

Ugyan így szimpatikus még sok-sok anyuka, akikkel azonosulni tudok a mindennapjaikban.

2020. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!