Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettem hideg? Nincs...

Miért lettem hideg? Nincs lelki gondom, jól érzem magam, de nem igazán mutatom ki az érzelmeim, ezen felül pedig az érdekeimet is jobban előtérbe helyezem.

Figyelt kérdés

Mondhatni ki is használok másokat. Nem nyíltan, hanem csöndben teszem. Mi okozhatta ezt a hirtelen változást? Az elmúlt 2-3 hétről beszélünk.

A gátlásaim is spontán bomlanak ahogy észreveszem, néha "tervezem" hogy húzhatnék hasznot valamiből vagy valakiből.


Felszínes a kérdés, de szívesen beszélgetnék róla mert érdekel a gyökere. Zöldet adok a segítő emberek válaszaiért!


24/F



2020. márc. 31. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen voltál azelőtt?

Ha tippelnem kell, csalódottan jöttél rá, hogy a világban ez az út az érvényesüléshez, máskülönben eltaposnak. Én ezért akarok hozzád hasonló módon megváltozni. De azt nem tudom, veled mi történt, amiért más lettél.

2020. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont azért érdekes mert nem történt semmi. Max a járványra lehetne fogni de miért tenném? Nem hat meg abszolút, az nem lehet kiváltó ok. Védekezek ellene és kész.

Semmi sem történt ami ezt okozhatta volna bennem.

2020. márc. 31. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem most történt, hanem a mostani körülmények hozzák felszínre belőled egy korábbi esemény következményét. Mindennek oka van.
2020. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, csak nem jövök rá mi lehet. Köszi a válaszokat
2020. márc. 31. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kezdesz felnôni? Sokáig naivan, gyermekien éljük az életünket, aztán van, akinél hirtelen jön a váltás és egyik napról a másikra másképp kezdjük látni a világot, másképp viselkedünk. És ehhez sokszor nem kell semmilyen különös kiváltó ok.
2020. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mások tervezett kihasználása a felnövéshez tartozik? Azért az erős lehez szerintem denpersze megeshet.

Meg hogy nem kötődök? Vagy csak személyiségfejlődés ebbe az irányba?

2020. márc. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!