Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nagyképű, ha...

Hogyan legyek nagyképű, ha belül nem úgy érzem?

Figyelt kérdés
Sőt, elítélem ezt a tulajdonságot, de ezzel a hozzáállásommal csak azt érem el, hogy mindenki semmibevesz és átgázolnak rajtam. Akik sikeresek, azokban úgy látom, egy cseppnyi szerénység sincs, sem eggyüttérzés. Állandóan saját magukkal vannak elfoglalva, mégis mindenki más őket szereti. Én is ilyen akarok lenni, de a természetem miatt nehéz. Nem tudom hol kezdjem.

2020. márc. 31. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Azért . Mert nagyon sok a buta ember. És a nagyképűség az azthiszik egyenlő azzal hogy inteligens is pedig pont az ellenkezője. Aki nagyképű az buta. Mert sokan már olyan alapdolgokra meg a semmire nagyképűek. És sokan vannak olyanok hogy lenne mire nagyképünek lenni de nem az. A nagyképüek mas tollával ékeskednek. Mert maguktól semmitse tudnak elérni. Sok a büszke ember is. Na mindegy inkább legyél olyan amilyen valójában vagy. Nem menő a nagyképűség csak a buták körébe.
2020. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne ahogy te írod, de sajnos nincs. Az ilyen embereknek adatik meg a siker és az elismerés. Ezért van elegem önmagamból.
2020. márc. 31. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz nagyképű bunkónak lenni, hogy az ember sikeresen érvényesüljön az életben. Ehhez elsősorban asszertivitásra van szükség, ami teljesen más tészta. Ennek nézz utána és ezt tanuld.
2020. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Sehol nem latom azt kornyezetemben h a nagykepueket szeretik, de az egeszseges onbizalmat ne keverjuk a nagykepuseggel...
2020. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mennyire egészséges az az önbizalom, amit folytonos dicsekvés és mások megalázása táplál.
2020. márc. 31. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne végletekben gondolkodj. Ha hamis önképet próbálsz erőltetni, azzal csak kárt okozol magadnak, és végső soron a világnak is. Ne legyél nagyképű. de állj ki magadért ha úgy adódik. Mondj igazat (legalábbis ne hazudj), hangoztasd a gondolataidat, de fogalmazz precízen, pontosan. Fejleszd ki magadban a potenciált, hogy kíméletlen tudj lenni ha szükség van rá, de szándékos rosszindulat sose vezéreljen.
2020. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!