Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőletek milyen tulajdonságok...

Belőletek milyen tulajdonságokat hoz elő az alkohol? Milyen személyiségűek lesztek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem álmosít.
2020. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek!(nem agresszívan,de nem azt mondom,amit szeretnének hallani,hanem,ahogy gondolom)
2020. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szemtelen leszek és megállás nélkül röhögök. Meg mindenkinek beszólok. Ja, meg csajozok.


20/F

2020. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én baromságokat hordok össze, amiket el is hiszek, aztán ha még arra ráiszok, akkor előbb rosszul leszek, utána meg rettenet álmos.

Nem is voltam részeg már évek óta, nem hiányzik, a kicsit spicces állapotnál átváltok vízre.

2020. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sokkal közvetlenebb leszek meg persze beszédesebb

alapból introvertál vagyok, de alkohol hatására extrovertált leszek (mivel nagyon ritkán szoktam inni nem is bírom az italt, szóval kb azonnan minimális mennyiségtől is)

2020. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdek idegen nyelveken beszélni. Ha az "áldozatom" is részeg, akkor meg is érti.:)
2020. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően engem úgy ismernek aki kedves/empatikus/lehet vele lelkizni fajta ember, könnyen megnyílnak az emberek, már többször megkaptam, hogy van egy ilyen kisugárzásom. :)

De ha (ritkán) be is rúgok, akkor kb.:

[link]

Ja és mindentől és mindenkitől elnézést kérek, hogy ne bántsam meg. Tl;dr: Állítólag "aranyosra" iszom magamat.


🙃😅


Milyen személyiség leszek? Ugyanúgy ENFP, csak level 10000. 😅


41F

2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ilyen melankólia jön rám, én vagyok az aki iszik egy keveset és nekiáll csendben sírni a sarokban.

Régi bulis idők haha :D

2020. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bátor leszek. Azt hiszem, hogy a vízen is tudok járni:)
2020. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én túl kedves leszek. Mármint úgy értem, hogy olyanokkal is, akiket alapbó egy kanál vízben meg tudnék fojtani.
2020. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!