Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy értelmetlen...

Hogyan lehet egy értelmetlen ilyen félelmet legyőzni?

Figyelt kérdés

Mindig pánikolok, ha új emberekkel kell beszélnem. Konkrétan odáig fajult ez az évek alatt, hogy pl neten rendeléstől is parázok egy kicsit, csak amiatt a két mondat miatt amit beszélnem kellene a futárral. De ha pl nagyon muszáj emberek közé menni, akkor a minden napi szituációkban minden rendben van, csak amit ritkán csinálok, ott nagyon nem.

Mit kezdjek az indokolatlan emberektől való félelemmel?


2020. márc. 31. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem értelmetlen. Valami tett olyan lenyomatot a lelkedben, aminek ez az eredménye. Utána kellene járni, hogy mi okozhatja. Ha mélyen magadba nézel, ha őszinte vagy magaddal, szerintem előbb utóbb megtalálod. Kezdj el kérdéseket feltenni magadnak, és válaszold meg őket őszintén. A felszíntől indulva fúrj le mélyebbre.
2020. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Vidd bele magad tudatosan komfort zónádon kívüli helyzetekbe. Tréningezd magad!Így lehet egyre kevésbé fog problémát jelenteni mondjuk a futárral való kommunikáció.
2020. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia szerű ez, nekem is volt. Egyetlen dolog ami működik ha erőlteted az interakciókat. Egyre jobb lesz
2020. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeknek a félelmeknek van egy precíz kezelési módja, ezt pedig úgy hívják, hogy kineziológia. A feleségem ezt csinálja, ezért tudom biztosan. Nézz utána a neten.
2020. máj. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!