Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem mindig olyan bunkók...

Velem mindig olyan bunkók voltak a doktorok, ápolók, baj ha nem ajnározom meg tapsolom meg őket? 30F

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha 30 éves felnőtt ember létedre így gondolkodol és még a gyakorira is kiteszed, akkor nem csodálom, hogy bunkók voltak veled.
2020. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Majd említsed meg nekik ezt akkor,

ha éppen tolnak majd egy lélegeztetőgép felé...

2020. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha egyszer az életed múlik rajtuk, úgyis meg fogod tenni.
2020. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Orvos vagyok. Ha bunkók vagyunk annak nyomós oka van. Pl azzal a hülyegyerekkel én is rohadt bunkó voltam, aki nem fogta fel, hogy 4 l elfogyasztott sör után belehalhat egy altatásba. A kollégám szintén bunkó volt vele amikor nem fogta fel, hogy egy hat órás műtétet jobb gerincközeli érzéstelenítésben elkezdeni, pláne ha napi 4 l sörrel locsolgatja a máját...
2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem baj, én sem ajnározom őket azzal amúgy sem mennek semmire.
2020. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

En könyvet tudnék irni föleg àpoloi visszaèlésekröl. Orvossal csak parszor konfliktusom

Egyik a szàrmazàsomba kötött bele (még ö magyarazta nekem milyen nemzetisegü vagyok, es szerinte hazudok-nevem kapcsàn jött fel a tema), meg a molesztalasok mastol visszaelve a vizsgalati helyzettel.

2020. ápr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
*pàszor volt
2020. ápr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Akkor tapsold meg azokat az ápolókat akikkel nem találkozol, de kedvesek. Pl legutóbb kedves volt velem egy, tapsold meg őt :D

Amúgy meg ők is emberek, köztük is vannak bunkók meg kedvesek, nekik is lehet rossz és jó napjuk is, lehetnek fáradtak, ők is besavanyodhatnak, mert EMBEREK. És hidd el lehet valaki azért bunkó mert 10 beteg akadékoskodott vele már aznap. Meg az is lehet, hogy simán egy prosztó. Nem tudhatjuk milyen okból olyan amilyen. Velem is voltak bunkók, de volt aki kedves. Inkább ölülj annak, hogy nem kell sűrűn prvoshoz járnod. Ha meg tévedek és sűrűn jársz, akkor kizárt, hogy mindenki mindog bunkó.

Én amúgy eladó vagyok, volt hogy mikor kiment mindenki sírva fakadtam olyan bunkók voltak velem, de attól még nem az összes vásárló bunkó.

Amúgy meg nem kötelező tapsolni és csendben magadban tartani.

2020. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
*nem kötelező tapsolni, csak csendben magadban kell tartani és kész
2020. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is orvos vagyok. A pácienseim döntő többségével nagyon kedves vagyok, mindig mosolygok, szeretem őket.

Van kivétel. Pl azok a 25-50 közötti fiatalemberek, akiknek az édesanyjuk elfelejtette megtanítani, hogy hogy illik köszönni egy orvosi rendelőben. Konkrétan egy kezemen meg tudom számolni, hogy az említett korosztályból hányan tudnak a napszaknak megfelelően köszönni, esetleg úgy, hogy kezi csókolom. Szia, szevasz, cső (!!!). Tetézve az egész azzal, hogy férfi nőt le sem tegezhet, tehát halmozottan bunkó a kezdés. Hogy kéne mégis viselkednem? Persze, megadom az esélyt, biztos zavarban van, meg hát nyilván nem azért dolgozik a gyárban 3 műszakban, mert 8 diplomás MTA professzor. Én magázódom továbbra is. Eddig egy olyan ember volt, aki észrevette magát és váltott, a többi lehet nem is érti, mit akarok ezzel. Olyanra is volt példa, hogy a srác kijelentette, hogy szemlátomást én vagyok a fiatalabb, ezért tegezni fog. Ha én erre azt reagálom, hogy szemlátomást 10 év tanulás választ el minket, akkor én vagyon a nagyképű orvos. Igen, vkivel bunkó vagyok, azzal, aki nem tud viselkedni. Nem vagyunk kispajtások, azért mert mosolygok még nem lesz az illető VIP páciens, nem azért mosolygok egy férfira, mert szimpatizálok vele, ahogy kimegy, úgy át is állok a következő betegre, ha meg is jegyzek valakit, az inkább valamilyen egyedi ismertető jel, például tud köszönni, el tudja mondani adekvátan a problémáját, úgy van felöltözve, ahogy el orvosi rendelőben illik (nem 2 trágyázás között ugrik be), meg van tisztálkodva, van saját véleménye, mer kérdezni, érdekli mi történik vele. Igen, ez olyan ritkaság. És nem gondolnám, hogy erre egyébként mentség lenne az iskoláztatás. Mellettem lévő rendelőben egy 75 éves háziorvos dolgozik. Ő mesélte, hogy mikor elkezdett praktizálni 50 éve egy kis alföldi faluban, az átlag “paraszt” (ezt most nem pejoratíve értem), megtisztálkodva, élére vasalt fehér ingben ment orvoshoz. Az az ember, akinek volt mondjuk 6 elemije, és leélt úgy egy életet, hogy ki nem dugta az orrát a falu határain kívül. Azt gondolom, ha ő tudta, hogy kell viselkedni, akkor Kis Mihály gyári munkás is tudhatná most. De persze szólni nem lehet, mert akkor milyen nagyképű vagyok. Régen tisztelték a tanult embert, most örülök, ha nem kell letagadnom a dr-t a nevem előtt, nehogy megsértsem Mihályt a 2 műszakja között.

Bunkók voltak veled, nem csak egyszer, de szinte mindig? Akkor bizony benned van a hiba, valamit rosszul csinálsz. Nem kell megtapsolni ôket, ha nem akarod, ez egy fakultatív program. De bunkó emberek vannak mindenhol, kasszás Aranka ugyanúgy, mint ügyvéd Laci. De ha mindegyik kasszás Aranka bunkó veled, akkor változtass te a stílusodon, mert lehet a te stîlusodra reagálnak adekvátan.

2020. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!